کد خبر : 50091

نخستین نماینده ایران که خود را برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به قطر رسانده است، به قرنطینه رفت تا پاسخ تست‌های کرونای اعضای این تیم مشخص شود.

به گزارش ورزش سه براساس پروتکل‌هایی که از سوی AFC برای ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تدوین شده است، تیم‌ها باید بلافاصله پس از حضور در دوحه تست کرونا بدهند و سپس پس از مشخص شدن پاسخ آن تست می‌توانند فعالیت‌های تمرینی خود را آغاز کنند؛ استقلال که نخستین نماینده ایران بود که در کشور قطر حضور یافت، پس از ورود به دوحه اعضای این تیم تست کرونا دادند.

آبی‌پوشان در هتل دوسیت قرنطینه شده‌اند و در هر اتاق دو نفر حضور دارند و غذاها نیز به صورت منوی پیش‌فرض تنظیم شده AFC به صورت بسته‌بندی سرو می‌شوند؛ مسئولان استقلال اولین جلسه تمرینی این تیم در کشور قطر را جمعه شب اعلام کرده‌اند که در صورتی برگزار خواهد شد که پاسخ تست‌های کرونای آن‌ها در قطر مشخص شود و سپس آن‌هایی که تست‌شان منفی بوده می‌توانند در تمرین شرکت کنند.

نکته جالب این‌که تست کرونایی که تیم‌ها در ایران داده‌اند، تنها 48 ساعت برای قطری‌ها اعتبار دارد؛ در واقع آن تست صرفا برای عبور از گیت و پرواز به سوی دوحه بوده است و سپس تیم‌ها باید در بدو ورود به کشور قطر تست کرونای خود را بدهند و مورد آزمایش قرار گیرند.

گفتنی است پوریا جراحی مربی بدنساز و شاهین صمدیان عضو جدید کادرفنی استقلال که از سوی مجید نامجومطلق انتخاب شده‌اند، در سفر به دوحه آبی‌ها را همراهی نکرده‌اند و مشخص نیست در روزهای آتی به کشور قطر سفر می‌کنند یا خیر؟ عدم سفر آن‌ها باعث خواهد شد تا استقلال تنها با سه عضو کادرفنی در آسیا کارش را دنبال کند، مجید نامجومطلق در قامت سرمربی، صالح مصطفوی به عنوان مربی  و بهزاد غلامپور در نقش مربی دروازه‌بان‌ها.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها