کد خبر : 50025

عارف غلامی ، مدافع استقلال در چرخشی عجیب گفت: باید بگویم که اصلا بحث فسخ قرارداد من با استقلال مطرح نبود و من می خواستم روی پیشنهاد خارجی‌ام یک سری استعلامات را انجام دهم که راهی فدراسیون شدم.

به گزارش پارس فوتبال ، عارف غلامی مدافع تیم استقلال در چرخشی عجیب بعد از تمدید قراردادش با این تیم گفت:

باید ابتدا بگویم که اصلا بحث فسخ قرارداد من با استقلال مطرح نبود و من می خواستم روی پیشنهاد خارجی‌ام یک سری استعلامات را انجام دهم که راهی فدراسیون شدم.

وی افزود:

خوشبختانه امروز جلسه خوبی با آقای سعادتمند داشتم و در کمتر از یک ربع به توافق رسیدم و قراردادم را به مدت دو فصل دیگر با استقلال تمدید کردم.

غلامی ادامه داد:

من یک پیشنهاد از یک تیم پرتغالی داشتم و بابت همان پیشنهاد به فدراسیون مراجعه کرده بودم. چون از قبل به باشگاه اعلام کرده بودم ولی جوابی نگرفته بودم، به فدراسیون به عنوان یک مرجع مراجعه کردم. یک بندی در قراردادم داشتم که یک شائبه هایی را به وجود آورد ولی خداروشکر امروز در یک جلسه خیلی دوستانه موضوع را تمام کردیم.

مدافع آبی پوشان در مورد امکان موفقیت استقلال در آسیا اظهار داشت:

امیدوارم به آن چیزی که استقلال لیاقتش را دارد رقم بزنیم و تمام تلاشمان را بکنیم. همه چیز خیلی واضح است و امیدواریم هواداران شرایط را درک کنند و بدانند با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنیم. ان شالله که بتوانیم شرمنده هوادارانمان نشویم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها