کد خبر : 49966

درباره سرنوشت نیمکت استقلال بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اخبار متفاوتی به گوش می‌رسد.

به گزارش فوتبالی، برخی رسانه‌ها عقیده دارند انتخاب مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت استقلال، برنامه‌ای است برای بازگشت احتمالی فرهاد مجیدی به استقلال و اگر سعادتمند نتواند آندره‌آ استراماچونی را برگرداند، چاره‌ای جز خداحافظی با باشگاه استقلال نخواهد داشت تا با این اتفاق، شرایط برای بازگشت مجیدی به نیمکت استقلال فراهم شود.

روزنامه فرهیختگان روی این مساله مانور کرده و نوشته: اگر چه تمام اعضای هیات‌مدیره روی انتخاب مجید نامجومطلق به‌عنوان سرمربی موقت اتفاق نظر داشتند، اما برخی با این نیت نامجو را انتخاب کردند تا در دقیقه ۹۰ قبل از آغاز رقابت‌های آسیایی او را با فرهاد مجیدی جابه‌جا کنند.

این روزنامه مدعی شده وزارت ورزش هم علاقه‌ای به بازگشت استراماچونی ندارد و امیدوار است استقلال با فرهاد به کارش ادامه دهد.

این اخبار در شرایطی مطرح شده که آرش برهانی به عنوان یکی از نزدیکان به احمد سعادتمند، با امیدواری از بازگشت استراماچونی صحبت کرده. موضوعی که پیش از این توسط مهدی نوروزی معاون اقتصادی استقلال و یکی از نزدیکان به سعادتمند هم مطرح شده بود و او گفته بود وقتی سعادتمند حرفی را بزند، حتما آن را عملی خواهد کرد.

برهانی در یک مصاحبه رادیویی درباره آخرین وضعیت بازگشت استراماچونی گفته: فکر و ذکر باشگاه این است که استراماچونی را برگرداند و مدیران باشگاه می‌دانند این موضوع چقدر برای تیم و هواداران استقلال مهم است. از نزدیک می‌بینم که مدیران باشگاه چقدر برای بازگشت استراماچونی تلاش می‌کنند و اتفاقات خوبی افتاده است. باشگاه اخیراً اعلام کرده روزنه امیدی برای بازگشت استراماچونی ایجاد شده و سعادتمند با پیگیری فراوان، تلاش می‌کند این مربی را بازگرداند که مطمئنم این اتفاق می‌افتد. هواداران در فضای مجازی کولاک کردند و استراماچونی هم این اقدام آن‌ها را می‌بیند.

نوری پلن B سعادتمند؟

مدیرعامل استقلال امیدوار است هر طور شده استراماچونی را به تهران برگرداند و گویا فردی به نام نامداری ضمانت‌های مالی لازم برای بازگرداندن استرا را داده است منتهی اگر به هر دلیلی بازگشت مربی ایتالیایی محبوب هواداران استقلال به تهران عملی نشود، الکس نوری گزینه‌است که مدیران استقلال به آن فکر کرده‌اند.

نکته جالب اینکه آرش برهانی هم این مساله را رد نکرده و گفته اگر استراماچونی نیاید، باشگاه باید نقشه دیگری برای نیمکتش داشته باشد که این نقشه می‌تواند همکاری احتمالی با الکساندر نوری باشد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها