کد خبر : 49953

از اصفهان خبر می رسد رحمان رضایی لیست بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه ذوب آهن ارائه کرده ولی در حالی که هیچ خبری از جزییات این لیست بیرون نیامده، شایعه شده محسن ربیع خواه در راه پیوستن به ذوبی هاست!

به گزارش پارس فوتبال ، در حالی که باشگاه ذوب آهن هنوز جزییات لیست نقل و انتقالاتی رحمان رضایی را منتشر نکرده است، این خبر به گوش می رسد که یک مدافع و یک هافبک پرسپولیس برای پیوستن به ذوب آهن با رحمان رضایی صحبت کرده اند.

باشگاه حاضر نیست حتی کوچک ترین اشاره ای به نام افراد حاضر در لیست رحمان داشته باشد. آنها می گویند فقط مذاکرات اولیه را با بازیکنانی که رحمان خواهان جذب شان شده بود، آغاز کرده اند و از فردا به صورت رسمی شروع به عقد قرارداد با بازیکنانی می کنند که در مرحله مذاکرات با ذوب آهن به توافق رسیده اند.

در تهران اما این خبر به گوش می رسد که یک مدافع و یک هافبک پرسپولیس برای پیوستن به ذوب آهن اعلام آمادگی کرده اند. گویا محسن ربیع خواه هافبکی است که مدنظر ذوب آهن قرار دارد. رحمان رضایی در هر پستی که بازیکن می خواهد نام سه گزینه را به باشگاه ارائه کرده است! همچنین از یک مدافع پرسپولیسی هم نام برده می شود که عده ای می گویند منظور از این مدافع محمد انصاری است. انصاری به دلیل آسیب دیدگی احتمالا ده هفته ابتدایی لیگ بیستم را از دست می دهد ولی باتوجه به قابلیت هایی که دارد، بعید نیست او هم مثل ربیع خواه مدنظر ذوب آهن باشد. البته دیروز شایعه شده بود نام ربیع خواه و انصاری در لیست مازاد پرسپولیس است که یحیی گل محمدی این شایعه را تکذیب کرد و باشگاه هم به صورت ضمنی گفت هم انصاری و هم ربیع خواه را می خواهد و حالا یک روز بعد از این حواشی، خبر انتقال احتمالی ربیع خواه و انصاری به ذوب آهن به گوش می رسد. رحمان رضایی رابطه خوبی با بازیکنان فعلی پرسپولیس دارد و بعید هم نیست به صورت غیر رسمی با آنها حرف زده باشد اما برای پی بردن به صحت و سقم این شایعه باید تا فردا صبر کرد. فصل نقل و انتقالات همیشه پر از شایعه و حاشیه است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها