کد خبر : 49945

وینگر ملی‌پوش پرسپولیس گفت: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم و به همین خاطر همه چیز را به باشگاه واگذار کرد. در نهایت هم تصمیم بر این شد یک سال دیگر بمانم و با افتخار در پرسپولیس توپ بزنم.

به گزارش خبرورزشی، هر چند خبرورزشی زودتر از سایرین نوشته بود «وحید امیری در پرسپولیس می‌ماند و شماره ۱۰ را هم سفارش داده است»، اما انتشار یک استوری از سوی رضا شاهرودی حسابی پرسروصدا شد.

مدافع محبوب، چپ پا و سابق پرسپولیس تصویر وحید امیری را منتشر کرد و زیر آن نوشت؛ «موفق باشی داداش در تیم جدیدت!»

این استوری بلافاصله سوژه رسانه شد و برخی گمانه‌زنی کردند رضا شاهرودی زودتر از همه خبر جدایی وحید امیری را شنیده و آن را منتشر کرده است. با این وجود امیری در پرسپولیس ماند و این موضوع را رسماً اعلام کرد. تازه‌ترین صحبت‌های وحید را می‌توانید در زیر بخوانید.

بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان در پرسپولیس ماندید؟

من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم و به همین خاطر همه چیز را به باشگاه واگذار کرد. در نهایت هم تصمیم بر این شد یک سال دیگر بمانم و با افتخار در پرسپولیس توپ بزنم.

ولی شنیدیم بند جدایی داشتی و می‌توانستی بروی؟

بله می‌توانستم بروم، اما باشگاه پرسپولیس اعلام نیاز کرد و تصمیم گرفتم بمانم.

پس از انتشار خبر ماندن خودت در اینستاگرام واکنش هواداران پرسپولیس چطور بود؟

وحید امیری را حسابی با محبت خودشان شرمنده کردند. پیام‌های دلگرم‌کننده و محبت‌آمیز زیادی دریافت کردم و از همه طرفداران عزیز تشکر می‌کنم که در این سال‌ها یار و پشتیبان من بوده‌اند.

فکر می‌کنی ازخودگذشتگی کردی و ماندی...؟

نه، چنین دیدگاهی ندارم. ما که مقابل هواداران و تعصب آن‌ها چیزی نیستیم. هیچ منتی هم ندارم و خودم تصمیم گرفتم به قراردادم پایبند باشم و یک سال دیگر هم به پرسپولیس خدمت کنم.

اما رضا شاهرودی پیشکسوت پرسپولیس خبر از جدایی تو داده بود.

آقارضا شاهرودی که بزرگ‌تر، پیشکسوت و عزیز دل ماست. ایشان فوتبالیست بزرگ پرسپولیس و تیم ملی و یک چپ‌پای تمام‌عیار بوده است. خوشحالم چنین مرد بزرگی به وحید امیری برادر کوچک خود لطف دارد، اما به هر حال تصمیم گرفتم بمانم.

پیشنهاد شما از العربی بود؟‌

نمی‌توانم اسمی بیاورم، اما از خارج از کشور بود که به هر صورت منتفی شد.

نظرت درخصوص جدایی مهدی ترابی و علی علیپور چیست؟

هم مهدی و هم علی خیلی برای پرسپولیس در سال‌های گذشته زحمت کشیدند. این دو فوتبالیست‌های ارزنده و پرسپولیسی این مملکت هستند که در این مقطع یک تصمیم حرفه‌ای گرفته‌اند. هواداران پرسپولیس هم قطعاً این دو را خوب درک خواهند کرد. برای ترابی و علیپور در تیم‌های بعدی خود آرزوی موفقیت می‌کنم.

بشار رسن هم تمدید کرد.

خبر خوبی برای هواداران پرسپولیس و ما همبازیان بشار بود. او بازیکن تکنیکی، باهوش و خوبی است که می‌تواند در لیگ بیستم خیلی به تیم کمک کند.

چه نظری درخصوص خرید‌های جدید پرسپولیس داری؟

به همه آن‌ها از طرف خودم خوشامد می‌گویم. شک نکنید بازیکنان جدید فوتبالیست‌های خوبی هستند که با نظر آقایحیی به پرسپولیس آمده‌اند. برای این عزیزان هم در تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها