کد خبر : 49940

سرمربی موقت تیم استقلال تاکید کرد که حتی اگر یک بازیکن هم از این تیم جدا شود، نمی‌تواند هدایت این تیم را قبول کند.

به گزارش تسنیم، مجید نامجومطلق سرمربی استقلال با اشاره به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال تصریح کرد: ما امیدوار بودیم در این وضعیت سخت از بازیکنان جدید استفاده کنیم که متاسفانه این امکان به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال وجود ندارد. این اتفاق وضعیت استقلال را سخت‌تر خواهد کرد و بعد از شنیدن این خبر واقعا سرگیجه گرفتم. ما با این وضعیت باید در آسیا مقابل تیم‌های ثروتمندی قرار بگیریم که تا دندان مسلح هستند و با این شرایط رقابت بسیار سخت خواهد شد.

نامجومطلق در قسمت دیگری از حرف‌هایش خاطرنشان کرد: من و همکارانم که در این وضعیت سخت کنار استقلال هستیم، حسن نیت خودمان را نشان دادیم و حتی ممکن است در این وضعیت قربانی شویم، با این شرایط حداقل انتظار من از مسئولان استقلال این است که بازیکنان فصل گذشته را حفظ کند نه اینکه نفر به نفر شاهد جدایی بازیکنان باشیم. ما زمان بسیار کمی در اختیار داریم، اما متاسفانه شرایط خوب نیست. ما به خاطر استقلال ریسک بزرگی انجام دادیم، ولی اگر قرار باشد حتی یک بازیکن هم جدا شود، کار ما غیرممکن خواهد شد و من نمی‌پذیرم که با این شرایط کار کنم. من به باشگاه این اولتیماتوم را دادم که حتی اگر یک بازیکن هم جدا شود، دیگر نمی‌توانم در استقلال کار کنم و این شرایط غیرقابل تحمل خواهد شد.

سرمربی استقلال افزود: تمام هدف ما این است که با شرایطی آبرومندانه این بازی‌ها را پشت‌سر بگذاریم تا کادر مدیریتی بعد از لیگ قهرمانان آسیا هر تصمیمی که می‌خواهد بگیرد. هدف ما این است که در این شرایط سخت به استقلال کمک کنیم، اما باشگاه هم باید کمک کند و اجازه ندهد تا بازیکنی را از دست بدهیم.

نامجومطلق در خصوص بحث بازگشت استراماچونی به استقلال خاطرنشان کرد: هواداران خاطرات خوبی از این مربی در ذهن دارند. اگر هدف باشگاه بازگرداندن استراماچونی است، پس امیدوارم این اتفاق رخ دهد. من همیشه آرزو دارم استقلال در بهترین وضعیت قرار بگیرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها