کد خبر : 49774

پرسپولیس رسماً وارد فصل نقل‌و‌انتقالات شده اما همزمان به موازات شنیدن اخبار نگران‌کننده در خصوص جدایی برخی ستاره‌های این تیم اخبار خوشی هم درباره جذب بازیکنان تازه‌وارد به گوش می‌رسد.

به گزارش جام نیوز ، پرسپولیس رسماً وارد فصل نقل‌و‌انتقالات شده اما همزمان به موازات شنیدن اخبار نگران‌کننده در خصوص جدایی برخی ستاره‌های این تیم اخبار خوشی هم درباره جذب بازیکنان تازه‌وارد به گوش می‌رسد.

باشگاه پرسپولیس روز سه‌شنبه سه بازیکن و دیروز هم یک بازیکن جدید به خدمت گرفت اما جدایی ستاره‌های تأثیرگذار تیم چیزی نیست که بتوان از آن راحت عبور کرد.

 

ترابی، رسول‌پناه را سر کار گذاشته

در اردوی پرسپولیس همه بازیکنان و کادر فنی از رفتن مهدی ترابی بهترین بازیکن فصل تیم و البته بهترین بازیکن فصل لیگ برتر اطمینان دارند. هرچند رسول‌پناه گفته بود منتظر جواب ترابی است اما به نظر می‌رسد ستاره پرسپولیس سرپرست باشگاه را سر کار گذاشته و هیچ موضوعی در میان نیست. در واقع ترابی با در نظر گرفتن تمام مسائل مربوط به جدایی‌اش دنبال فسخ قراردادش رفته و به هیچ وجه ماندنی نیست. حتی پیراهن شماره ۹ او را هم به آل‌کثیر تعارف زدند و از همان زمان مشخص بود ترابی را دیگر نباید بازیکن پرسپولیس دانست. در عین حال از ترانسفر ترابی حتی یک ریال به باشگاه نخواهد رسید و این چیزی است که کادر فنی پرسپولیس را عصبانی کرده که چرا قبلاً کسی این بند را چک نکرده بود تا با بالاتر بردن رقم پرداختی به ترابی اجازه فسخ قراردادش را بگیرند.

 

علیپور ۱۰ میلیارد می‌خواهد

از وقتی قرارداد علی علیپور با پرسپولیس به پایان رسیده او را در تمرینات تیم نمی‌بینیم. علیپور از دو سه ماه قبل درباره ماندنش کد نمی‌داد و از همان زمان می‌شد حدس زد که رفتنی است. گفته می‌شود او پیشنهادهایی از لیگ چین و پرتغال دارد که پیشنهاد پرتغالی‌اش جدید هم نیست. علیپور به بازیکنان و مربیانش چیزی درباره رفتن قطعی نگفته اما به باشگاه پرسپولیس گفته ۱۰ میلیارد تومان می‌خواهد تا بماند. علیپور در سه فصل گذشته همواره جزو ارزان‌ترین بازیکنان تیمش بوده اما همواره بهترین عملکرد را داشته است و حالا که در آستانه ترانسفر قرار دارد می‌خواهد در صورت ماندن به حقش برسد.

 

علیپور که دو سه روزی خبری از او نبود دیروز همراه مدیر برنامه‌هایش به محل باشگاه رفت و بعد از خروج از باشگاه در جمع خبرنگاران به شایعه پیشنهاد ۱۰میلیاردی‌اش اینگونه واکنش نشان داد: «به اینکه این پیشنهادها از کجا درآمده و چه کسی آن را مطرح کرده کاری ندارم، اما اینکه یک بازیکن درباره حق و حقوق خودش با باشگاه صحبت کند و نقطه نظراتش را بگوید طبیعی است. همانطور که مسئولان باشگاه رقم مدنظر خودشان را به بازیکن می‌گویند، بازیکن هم یک چیزی مدنظر خودش دارد. دو طرف باید بنشینند و در نهایت یک جا به توافق برسند.»

 

علیپور پیشنهاد ۱۰ میلیاردی‌اش را تکذیب نکرد اما رغبتی اعلام کرد مذاکرات با او بسیار خوب و غیر قابل باور پیش رفته و طرفین به هم نزدیک شده‌اند اما قرار شده علیپور امروز  جواب نهایی را بدهد. البته با توجه به حضور علیپور در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مسئولان باشگاه به نظر می‌رسد پیشنهادهای خارجی او چندان جدی و مناسب نیست و همین مسأله احتمال تمدید قرارداد او را افزایش می‌دهد.

 

بشار رسن تا شنبه ۲.۳میلیارد می‌خواهد

بشار رسن هم مذاکرات مثبتی با باشگاه پرسپولیس داشت و کادر فنی پرسپولیس امیدوار است او را در نیم‌فصل بعد هم داشته باشد، اما رسن شرط کرده تا شنبه تمام مطالبات قبلی‌اش را بدهند تا پای تمدید قرارداد بیاید. بشار این فصل ۹۲ درصد مبلغ قراردادش را گرفته اما از فصل قبل ۱۳۸ هزار دلار طلب دارد که با در نظر گرفتن دلار ۲۳ هزار تومانی چیزی بالغ بر ۳میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان می‌شود. آنطور که رسول‌پناه گفته، باشگاه پرسپولیس حاضر است ۱۰ درصد روی رقم قرارداد بشار بگذارد و با او تمدید کند که با در نظر گرفتن این مسأله او با ۴۶۰ هزار دلار تمدید خواهد کرد.

 

امیری به العربی نمی‌رود؟

وحید امیری ۳۱ سال دارد و برعکس ترابی از انتقال احتالی او به تیم قطری چیزی حدود ۴۰۰ هزار دلار نصیب پرسپولیس خواهد شد. برخی معتقدند با توجه به اینکه امیری ۳۱ سال دارد انتقالش در این شرایط مالی به نفع باشگاه است چون برای باشگاه درآمدزایی خواهد کرد، اما گروه دیگری می‌گویند امیری که در سه پست بازی می‌کند و بالاترین کیفیت را هم دارد باید در پرسپولیس بماند. این گروه معتقدند با توجه به اینکه امیری زندگی سالمی دارد حداقل یک فصل دیگر می‌تواند در بالاترین سطح برای پرسپولیس بازی کند و بهترین کیفیتش را هم ارائه کند. با این وجود کادر فنی پرسپولیس به حفظ وحید امیری خوشبین است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها