کد خبر : 49758

بنا بر وعده هایی که مدیرعامل آبی پوشان داده است، باید از امروز شاهد حضور این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی باشیم.

به گزارش ورزش سه، در حالیکه مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده بودند که به دلیل حضور این تیم در دیدار فینال جام حذفی، فعالیت در فصل نقل و انتقالات را به پس از دیدار فینال موکول کرده، وعده داده بودند که این تیم از امروز فعالیتش را به صورت جدی شروع خواهد کرد.

نخستین و مهم ترین چالش مهمی که مدیران این تیم با آن مواجه هستند، تعیین تکلیف نیمکت این تیم است. درحالیکه در حال حاضر فرهاد مجیدی به صورت رسمی سرمربی استقلال است و وی بعد از بازی فینال، هنوز هیچ گونه اظهارنظری درخصوص اتفاقات گذشته و یا برنامه هایش برای آینده مطرح نکرده، مدیران استقلال به دنبال سرمربی جدید هستند. نکته مهم این است که استقلال باید روز پنج شنبه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا راهی دوحه قطر شود ولی هنوز مشخص نیست چه کسی قرار است هدایت این تیم را در آن بازی ها بر عهده بگیرد.

نکته مهم بعدی، حفظ شاکله اصلی تیم و بحث تمدید با ستارگانی است که قرارداد آنها به پایان رسیده است. از شب گذشته شایعاتی در فضای مجازی مطرح شد که علی کریمی از جمع آبی پوشان جدا شده و به تیم الخور قطر پیوسته است. روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، مرتضی تبریزی و محسن کریمی شش بازیکنی هستند که قراردادشان با آبی پوشان به پایان رسیده است و باید دید مدیران استقلال قادر به تمدید به کدامیک از این افراد خواهند بود.

از روز گذشته اخباری پیرامون تغییراتی در لیست خرید استقلالی ها شنیده می شود. مهم ترین نکته، تمایل استقلال به یک خرید بزرگ در درون دروازه این تیم است. پس از عملکرد حسینی در دیدار فینال جام حذفی، حالا مسئولان استقلال به تکاپو افتاده اند تا مذاکراتشان را با رشید مظاهری آغاز کنند. ظاهرا آنها معتقدند که عدم وجود یک رقیب بزرگ، باعث افت حسینی شده است.

فهرست استقلال بر اساس شایعات نقل و انتقالاتی:

خروجی های استقلال: علی کریمی، محسن کریمی، مرتضی تبریزی

بازیکنان تمدیدی: محمد دانشگر، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری

لیست بر مبنای شایعات فضای مجازی: احسان حاج صفی، رشید مظاهری، مهدی کیانی، محمدحسین مرادمند، سعید واسعی، علی شجاعی، حبیب فرعباسی، سیداحمد موسوی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها