کد خبر : 49722

پیشکسوت استقلال گفت: مجیدی زمانی که به استقلال آمد گفت با امضای معنوی هواداران می‌آیم، اما با وجود این که هواداران می‌گفتند نیاید، او به استقلال آمد.

به گزارش خبرورزشی، علی جباری درباره شکست استقلال در فینال جام حذفی گفت: استقلال وارد حاشیه شده بود و بازی بدی را انجام داد. متاسفانه استعفای مجیدی ضربه زیادی به استقلال زد، او بد موقعی استعفا داد.

وی در ادامه افزود: آقای مجیدی فکر می‌کند هر چه او بگوید را باید گوش بدهند. زمانی که سعادتمند مدیر عامل استقلال شد چند بار از او دعوت کرد که به دفترش برود با این حال مجیدی نرفت و حتی سعادتمند مجبور شد خود به دیدنش برود. مجیدی زمانی که به استقلال آمد گفت با امضای معنوی هواداران می‌آیم، اما با وجود این که هواداران می‌گفتند نیاید، او به استقلال آمد. مجیدی حتی در استعفایش هم هواداران استقلال را در نظر نگرفت و فقط به زبان می‌گوید هواداران. اگر هواداران مهم بودند شما چطور چند ساعت بعد از خوشحالی آن‌ها از برد دربی استعفا دادید؟

پیشکسوت استقلال در ادامه انتقادهایش به مجیدی افزود: او در زمان بازی کردنش هم چند بار استقلال را در میانه راه رها کرد و رفت. مجیدی همیشه با تصمیمات احساسی خود به استقلال ضربه زده و استعفای او قبل از بازی هم باعث شد تا تیم به حاشیه برود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها