کد خبر : 49708

احسان حاج صفی عملکرد درخشانی در فینال جام حذفی ارائه کرد اما نکته اصلی درباره او مصاحبه ای است که بعد از بازی انجام داد.

به گزارش ورزش سه، ستاره خط هافبک تیم تراکتور که یک پاس گل داد و نقشی پررنگ در بازی قهرمانی تراکتور ایفا کرد، در پایان بازی و در گفتگو با خبرنگاران صحبت های جالبی را مطرح کرد و گفت که حاضر نیست در هیچ تیم ایرانی دیگری به جز تراکتور بازی کند. او که سه سال سابقه بازی در این تیم دارد، با این صحبت ها توجه بسیاری از هواداران تیم تبریزی را هم به خود جلب کرد.

احسان که بعد از بازی با خوشحالی صحبت می‌کرد، گفت: یک سال دیگر با تیم قرارداد دارم و اگر قرار باشد در ایران بازی کنم مطمئن باشید در تبریز بازی خواهم کرد. فردا نشست را برگزار می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

کاپیتان تیم ملی و تراکتور این جمله را در حالی مطرح کرد که از استقلال و سپاهان به عنوان مشتریان جدی وی نام برده می‌شد. آبی ها به خصوص در شبکه های اجتماعی و صفحه های هواداری به استقبال این انتقال رفتند و باتوجه به احتمال جدایی او از تراکتور، انتقالش را قریب الوقوع دانستند.

سپاهان، تیم سابق احسان حاج صفی نیز پس از جدایی سعید آقایی نیاز مبرمی به بازیکنی چپ پا دارد. همچنین باتوجه به پایگاه اجتماعی حاج صفی، تجربه بالا و سابقه زیاد این بازیکن در اصفهان، سپاهانی ها امید داشتند که با خرید این ستاره گامی بلند در قهرمانی بردارند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها