کد خبر : 49675

سرمربی تیم تراکتور تبریز پس از سوت پایان بازی واکنش جالبی را نشان داد.

به گزارش فارس،دیدار فینال جام حذفی با نتیجه سه بر دو به سود تراکتور به پایان رسید.

*محمدرضا آزادی در دقایق پایانی بازی از تعویضش ناراحت بود و به همین خاطر هنگام خروج از زمین به بطری آب لگدی زد. این بازیکن تراکتور پس از خروج ، در کنار زمین و مقابل تابلوهای تبلیغاتی تا سوت پایان بازی نشست.

*پس از سوت پایان بازی اعضای تیم تراکتوروارد زمین شدند و به شادی پرداختند. بازیکنان تیم تراکتور با تشکیل حلقه شادی خوشحالی خودشان از قهرمانی در جام حذفی را اعلام کردند.

*سرمربی تراکتور روی سکوها با یکی از عوامل سازمان لیگ درگیری لفظی پیدا کرد.

*ساکت الهامی پس از سوت پایان بازی مشت های گره کرده خودش را به اعضای تیم استقلال نشان داد. او سپس به داخل زمین رفت و با چشم های اشکبار به شادی بازیکنانش ملحق شد. 

*پس از سوت پایان بازی تعدادی از بازیکنان استقلال روی چمن ورزشگاه دراز کشیدند. بازیکنان استقلال با ناراحتی زیاد از زمین خارج شدند.

* اکبر ایمانی پس از قهرمانی تراکتور روی زمین نشست و به گریه پرداخت به طوری که در جشن و شادمانی تراکتوری ها حضور پیدا نکرد. 

* بازیکنان تراکتور از خوشحالی به رسم تیم قهرمان سرمربی تیم خود را چند بار به هوا پرتاب کردند. در این شادی ها مسعود شجاعی هم گریه کرد. 

در اواخر بازی فرهاد مجیدی نسبت به وقت کشی بازیکنان تراکتور اعتراض کرد.

در دقیقه84 فرشید اسماعیلی درون دروازه تراکتور اعتراض شدیدی را نسبت به زمین افتادن ایمان سلیمی داشت.

احسان حاج صفی هنگام اعتراضات فرشیداسماعیلی مشغول جر و بحث با داور مسابقه بود. اعتراضات حاج صفی در دقیقه 92 نیز به شدت نسبت به تصمیمات داور اعتراض کرد.

اشکان دژاگه پس از خروج از زمین نسبت به تعویض خودش اعتراض داشت و خطاب به نیمکت نشینان تیمش گفت : اشتباه کردید!

بهزادغلامپور و روزبه چشمی کنار زمین در مورد وقت کشی بازیکنان تراکتور تذکر دادند و اعتراض کردند.

در دقیقه89 فرشید اسماعیلی درون محوطه جریمه تراکتور به زمین افتاد. او پس از اعتراض به کارت زردی که از داور گرفت خطاب به میثم حسینی گفت نزدی؟ مدافع تراکتور نیز در جواب گفت نه نزدم!

خداداد عزیزی مهاجم و ستاره اسبق تیم ملی در ورزشگاه امام رضا حضور دارد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها