کد خبر : 49674

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: داور دیدار فینال جام حذفی پیش از گل دوم تراکتور باید خطای هند بازیکن این تیم را اعلام می‌کرد.

به گزارش فارس، حیدر سلیمانی در خصوص عملکرد داوری در فینال جام حذفی اظهار داشت: در ابتدای بازی درگیری‌هایی وجود داشت که اگر ادامه پیدا می‌کرد کار را برای داور سخت می‌کرد. عوامل دو تیم می‌دانستند که با اعتراضاتشان می‌توانند قدرت داور را تضعیف کنند، اما او چون در ابتدای بازی بود نمی‌خواست با کارت دادن کار را برای خودش سخت کند و بیشتر به مدیریت بازی و تذکر دادن پرداخت. وگرنه می‌توانست در همان دقیقه یک به بازیکن تراکتور که تکل خطرناکی روی پای بازیکن استقلال زد کارت زرد بدهد.

سلیمانی ادامه داد: بازی صحنه خاصی نداشت، اخطارهایی که داور داد درست بود. دو آفساید گرفت که هر دو درست بود. گل‌هایی که در بازی زده شد فشار کار را از روی دوش داور برداشت.

کارشناس داوری فوتبال ایران در خصوص اعتراض اعضای تیم استقلال به گل دوم تیم تراکتور گفت: قبل از این گل بازیکن استقلال قصد داشت توپ را به هم تیمی خودش برساند که به دست بازیکن تراکتور خورد و حتماً باید خطای هند اعلام می‌شد، اما این اتفاق نیفتاد و همان توپ تبدیل به ضد حمله و منجر به گل دوم تراکتور شد. با این حال چون گل تراکتور به ثمر رسیده نمی‌توان گفت به خاطر این خطای هند مردود است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها