کد خبر : 49664

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه به باشگاه رفتم و منتظر تماس مسئولان باشگاه نماندم، یعنی اینکه تمایل به ادامه حضور در پرسپولیس دارم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی علیپور آقای گل هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مسئولان باشگاه این باشگاه گفت: فعلاً که ادامه مذاکرات باقی مانده است و ادامه دارد. به‌هرحال باید صحبت‌های بعدی طی روزهای آینده انجام شود تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در پرسپولیس باقی می‌ماند، اظهار داشت: اگر خدا بخواهد و قسمت باشد، کجا بهتر از پرسپولیس؟!

مهاجم گلزن پرسپولیس درباره احتمال پیوستنش به تیم‌های خارجی بیان کرد: من پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم و به همین دلیل هم خودم پیشقدم شدم و امروز به باشگاه آمدم، چون پوشیدن پیراهن این تیم باعث افتخارم است و هرکسی نمی‌تواند این پیراهن را بپوشد. من این افتخار را داشتم که کادر فنی، بازیکنان و هواداران همیشه پشتم بودند و حمایتم کردند. در واقع پرسپولیس خانه‌ام است. ان‌شاءالله شرایط مهیا باشد و بتوانم این افتخار را داشته باشم که دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشم.

علیپور درباره مسائل مالی گفت: اینکه بازیکن راجع به حق و حقوقش صحبت کند، طبیعی است. همان‌طور که مسئولان باشگاه رقم و شرایط مدنظرشان را به بازیکن می‌گویند، بازیکن هم مسائل مدنظرش را به باشگاه منتقل می‌کند تا دو طرف بنشینند و طبق همین نظرات در یک نقطه به توافق برسند. ان‌شاءالله هر اتفاقی که می‌افتد، به نفع پرسپولیس باشد.

وی درباره اینکه احتمال حضورش در تیم دیگری در ایران به جز پرسپولیس وجود دارد یا خیر، تصریح کرد: من پرسپولیس را دوست دارم و امروز هم به احترام هواداران این تیم پیشقدم شدم و به باشگاه آمدم. در واقع با اینکه قراردادم تمام شده است، اما منتظر تماس باشگاه نماندم و این یعنی تمایل به ادامه حضور دارم. به‌هرحال همه داستان‌ها به شرایط و مذاکرات بازمی‌گردد تا امشب و فردا بتوانیم صحبت کنیم. امیدوارم بهترین اتفاق رخ بدهد و جام‌های بیشتری کسب کنیم.

علیپور در پایان درباره شکست پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی برابر استقلال یادآور شد: بچه‌ها تلاش کردند و حتی جلو هم افتادیم، ولی سرنوشت بازی به شکل دیگری رقم خورد. پنالتی‌ها هم که مربوط به شانس است. در نهایت باید بگویم این شکست باعث نمی‌شود که چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم شود. پرسپولیس در چند سال اخیر هشت جام کسب کرده و تمام تمرکز بازیکنان و اعضای تیم این است که قدم خوبی برای هواداران در لیگ قهرمانان آسیا بردارند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها