کد خبر : 49636

علیرضا منصوریان با انتشار پیامی به خبر حضورش در استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به بحث جدایی فرهاد مجیدی از تیم فوتبال استقلال، نام مربیانی همچون علیرضا منصوریان، محمود فکری، جواد نکونام و امیر قلعه تویی برای حضور روی نیمکت آبی‌ها به گوش می رسد.

در این میان علیرضا منصوریان با انتشار پیامی حضورش در استقلال به عنوان سرمربی را تکذیب کرد. پیش از این محمود فکری نیز این مساله را با انتشار پستی در اینستاگرام تکذیب کرده بود.

باشگاه استقلال پس از جدایی فرهاد مجیدی، به دنبال انتخاب یک سرمربی برای تیمش است.

منصوریان در پیام خود نوشت:

«سلام و شب بخیر خدمت مردم عزیز ایران علی‌الخصوص هواداران دوست داشتنی استقلال که مخاطب حال حاضر بنده هستند.

متاسفانه امروز یکی از روزنامه‌های ورزشی خبر ۱۰۰ درصد غیر واقعی را به عنوان تیتر اول خود انتخاب کرد که اینکار قبل از بازی فینال حذفی جای تفکر دارد. بنده ضمن آرزوی موفقیت برای استقلال و کادر خوبش، به طور قاطع اعلام می‌کنم که هیچ صحبتی برای حضور مجدد بنده در استقلال نشده و‌ خودم نیز برنامه‌ای برای بازگشت به تیم محبوبم ندارم و تمام این اخبار را دروغ و بازی با احساسات هواداران می‌دانم.

به‌خصوص در این مقطع از فصل که استقلال دیدارهای مهمی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا دارد، انتشار چنین اخباری برای خراب کردن تمرکز تیم و هم‌چنین تحت تاثیر قرار دادن اعتبار بنده است.

رد کردن پیشنهاد تیم ملی جوانان، تنها به خاطر استراحت بیشتر و تمایل به کار کردن در لیگ برتر بود، وگرنه کسی نیست که از تعصب من به پرچم ایران اطلاع نداشته باشد.

بخشیدن طلب ۲ میلیاردی‌ام به استقلال نیز تنها دو هدف داشت؛ اول، خوشحالی دل هواداران و دوم تعصبی که به باشگاه دارم و به‌عنوان عضوی از استقلال وظیفه خودم دانستم که باری از دوش دوستانم برداشته و در کاهش بدهی‌های تیم محبوبم نقش داشته باشم. هر چند که در چند وقت اخیر برخی رسانه‌های خط گرفته شده به دنبال کم ارزش جلوه دادن این اتفاقات هستند، اما هواداران میلیونی استقلال آنقدر باشعور هستند که خودشان متوجه همه مسائل بشوند و بازیچه چنین اخباری قرار نگیرند.»

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها