کد خبر : 49599

به نظر می رسد استقلالی ها نیز طی امروز و فردا با جذب بازیکن شهرخودرو، به صورت رسمی وارد بازار نقل و انتقالاتی بشوند.

به گزارش ورزش سه، درحالیکه پرسپولیس دیروز با سعید آقایی، حامد لک و عیسی آل کثیر قرارداد امضا کرد و به دنبال جذب یکی دو بازیکن دیگر طی امروز یا فردا هستند، اما هنوز استقلال به صورت رسمی وارد بازار نقل و انتقالات نشده و تمدید با داریوش شجاعیان، تنها فعالیت آبی پوشان بوده که همین امر موجب نگرانی هواداران استقلال شده است.

دیروز بود که اعلام شد باشگاه استقلال برای فعالیت در نقل و انتقالات دارای 2 لیست است. لیست نخست که توسط باشگاه نوشته شده و احمد سعادتمند مدیرعامل این تیم از طریق آن در حال مذاکره با بازیکنان است و لیست دوم نیز فهرستی است که چند وقت پیش فرهاد مجیدی از طریق رمضانی سرپرست تیم و به صورت شفاهی در اختیار مدیرعامل تیم قرار داده است.

اما از گوشه و کنار خبر می رسد که محمدحسین مرادمند مدافع میانی تیم شهرخودرو مشهد نخستین بازیکنی است که قرار است به زودی با استقلال قرارداد امضا کند. این بازیکن 27 ساله که در فصل گذشته عضو ثابت ترکیب این تیم مشهدی بود، به زودی قراردادش را با استقلال امضا خواهد کرد تا به نخستین خرید آبی پوشان برای فصل جدید تبدیل شود. مرادمند بازیکنی است که در لیست باشگاه استقلال حضور دارد و مدافعی که مدنظر مجیدی بود، آرمین سهرابیان بازیکن سابق این تیم است که گویا دیگر مدیران استقلال قصد جذب او را نخواهند داشت.

اما پس از اینکه باشگاه استقلال توسط احمد مددی معاون ورزشی این باشگاه به صورت رسمی اعلام کرد که این تیم برای جذب سعید واسعی و حبیب فرعباسی به باشگاه های پیکان و نقت مسجدسلیمان نامه زده است، اکنون از این باشگاه خبر می رسد که آنها برای جذب دو بازیکن دیگر نیز دست به کار شده اند.

مدافع و مهاجم صنعت نفت آبادان، دو بازیکنی هستند که استقلالی ها برای جذب آنها اقدام کرده اند و با این دو نفر وارد مذاکرات مقدماتی شده اند. عقیل کعبی مدافع 30 ساله و اهوازی آبادانی ها بازیکنی است که مدتها نامش حول و حوش باشگاه استقلال شنیده می شود. کعبی در فصل گذشته 29 بار برای صنعت نفت به میدان رفت و عنصر اصلی خط دفاعی تیمش بود. کعبی در این بازیها، یک بار نیز موفق شد برای صنعت نفت گلزنی کند.

از چند ماه پیش گفته می شد که فرهاد مجیدی به دنبال جذب این مدافع است و حالا مدیران استقلال برای حضور این بازیکن در تیمشان، با او وارد مذاکره شده اند. حالا و در حالیکه آبی پوشان درحال امضای قرارداد با مرادمند هستند، مذاکره با عقیل کعبی نیز نشان می دهد که ممکن است یک یا حتی دو نفر از مدافعین استقلال، از این تیم جدا شوند. هم اکنون روزبه چشمی و محمد دانشگر مدافعینی هستند که قراردادشان با آبی پوشان به اتمام رسیده است.

رضا جبیره مهاجم جوان و 23 ساله دهدشتی دیگر گزینه استقلال است. این بازیکن که سابقه حضور در تیم های ملی امید و جوانان ایران را دارد، فصل گذشته 19 بار در ترکیب صنعت نفت به میدان رفت که البته از این تعداد، او فقط در 4 بازی بیشتر از 60 دقیقه برای صنعت نفت بازی کرد و موفق شد 4 گل نیز برای آبادانی ها به ثمر برساند. 

دیگر بازیکنی که مدتهاست درخصوص حضورش در استقلال صحبت می شود، علی شجاعی هافبک 23 ساله نساجی است. این بازیکن که اصالتی مازندرانی دارد، 21 بار در لیگ نوزدهم برای نساجی به میدان رفت و 4 بار موفق به گلزنی شد و 3 بار نیز پاس گل داد. شجاعی که قابلیت بازی در پست وینگر چپ را دارد، از استعدادهای آینده فوتبال ایران است. شجاعی روز گذشته طی یک پست اینستاگرامی از هواداران نساجی خداحافظی کرد تا به صورت رسمی از این تیم جدا شود. ظاهرا استقلالی ها به دنبال این هستند که با خرید مهاجمین جوان، یک مهدی قایدی دیگر در این تیم پرورش دهند.

پیش از این نیز گفته شد که علاوه بر سعید واسعی و حبیب فرعباسی، بازیکنانی نظیر احسان حاج صفی و فرزاد جعفری بازیکنانی هستند که در لیست باشگاه استقلال حضور دارند و آرمین سهرابیان، رضا اسدی، آرمان رمضانی و صابر حردانی بازیکنان مدنظر فرهاد مجیدی برای تقویت تیم هستند که هنوز مشخص نیست مدیران استقلال براساس کدام لیست درحال مذاکره هستند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها