کد خبر : 49365

شاگردان فرهاد مجیدی با این‌که توانستند در ضربات پنالتی مقابل حریف سنتی به پیروزی برسند اما نتیجه این بازی در تاریخچه دربی به ثبت نرسید!

به گزارش ورزش سه، هواداران سرخابی پایتخت بعد از پایان دربی 93 کری خوانی دارند که نتیجه به دست آمده در دربی چگونه قرار است در تاریخچه دربی به ثبت برسد؟ 27مین برد آبی‌ها به ثبت می‌رسد یا 43 مین تساوی در تاریخ 93 دربی ثبت می‌شود؟

آخرین پیروزی آبی‌ها در اسفندماه 96 به به دست آمد که وریا غفوری تک گل استقلال را زد؛ آخرین برد پرسپولیس هم در دربی 91 رقم خورد که کالدرون هدایت سرخپوشان را برعهده داشت.

دربی 92 با تساوی 2 - 2 سرخابی در دیدار برگشت لیگ نوزدهم شکل گرفت تا 42مین تساوی ادوار دربی به ثبت برسد؛ در آخرین دربی هم که چهارشنبه هفته جاری در جریان رقابت‌های مرحله نیمه نهایی جام حذفی شکل گرفت، در 90 دقیقه تلاش شاگردان فرهاد مجیدی و شاگردان یحیی گل محمدی با تساوی 2 - 2 به پایان رسید و در ضربات پنالتی استقلالی‌ها توانستند به پیروزی برسند.

برخلاف تصور هواداران استقلال اما طلسم 910 روزه آن‌ها در برد دربی با کسب این پیروزی شکسته نشده است و در تاریخچه دربی این نتیجه با احتساب نتیجه به دست آمده در 90 دقیقه، تساوی به ثبت رسیده است تا 43 مین تساوی ادوار دربی رقم بخورد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها