کد خبر : 49279

مدیرعامل باشگاه استقلال به شایعات درباره توافق برای فصل آتی با استراماچونی واکنش نشان داد و گفت: هدف اصلی در این سفر توافق مالی برای کسر هزینه در دادرسی فیفا در موضوع با پرونده شفر و استراماچونی بوده است.

به گزارش ورزش سه، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال که با سفر پنج روزه به ایتالیا طی روزهای اخیر خبرساز شده بود، شب گذشته از نزدیک نظاره‌گر دربی 93 بود و پیروزی آبی‌پوشان را تماشا کرد. وی در گفتگو با شبکه خبر درباره پیروزی استقلال در شهرآورد گفت: خوشحالم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم؛ آنها مستحق این شادی بودند، به پیشکسوتان و جامعه فوتبال استقلال نیز این پیروزی را تبریک می گویم.

سعادتمند در واکنش به پرونده بویان گفت: از چهار ماه گذشته درگیر پرونده‌های بسیاری بودیم که خوشبختانه در دو ماه و نیم گذشته 5 پرونده مختومه شد؛ هفته گذشته نیز 200 هزار دلار از مطالبات بویان پرداخت شد و امروز تا فردا نیز باقیمانده آن را تسویه خواهیم کرد و هواداران بابت تسویه خیالشان راحت باشد.

مدیرعامل استقلال آخرین وضعیت پرونده شفر را هم اینطور توضیح داد: قرار بود در ایتالیا دیداری با شفر داشته باشیم اما به دلیل مسائل کرونا، او نتوانست از آلمان به ایتالیا بیاید و بنابراین مذاکرات تلفنی را انجام دادیم؛ متأسفانه باید بگویم که شفر تخفیفی به ما نداد.

احمد سعادتمند درباره مذاکره با استراماچونی گفت: رقم استراماچونی سنگین است؛ پیگیر حضور او در قطر بودیم که به دلایل کرونا نشد و در نهایت از طریق سفارت و وزارت ورزش مجوز 5 روزه‌ای را دریافت کردیم و این را بگویم که تاریخ این سفر دست ما نبود. برخی از دوستان اعلام کرده بودند چرا پیش از دربی این جلسه برگزار شده است که تاریخ دست ما نبود.

وی افزود: دو روز کاری جلسات متعددی با استراماچونی و وکیلش برگزار کردیم؛ اتفاقات خوبی رخ داد تا در پرونده او بتوانیم با تخفیف پیش برویم. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و بدهی حل شود. درباره شفر هم بگویم که در تلاشیم در هفته آینده موضوع آن را مختومه کنیم.

سعادتمند درباره مبلغ طلب استراماچونی و همچنین تاریخ سفر به ایتالیا گفت: روز گذشته در کنار بازیکنان بودم و همانطور که گفتم تاریخ سفر از قبل مشخص شده بود و نمی‌دانستیم این تاریخ قبل از دربی خواهد بود؛ برخی از دوستان علاقه دارند تا برای باشگاه بزرگ استقلال مشکل درست کنند. همه در کنار هم با انگیزه تلاش خواهیم کرد تا قهرمان جام حذفی شویم. هدف اصلی در این سفر توافق مالی برای کسر هزینه در دادرسی فیفا در موضوع با پرونده شفر و استراماچونی بوده است.

او در بخش پایانی صحبت‌های خود در واکنش به شایعات ایجاد شده درباره کادرفنی استقلال گفت: صحبت کردن درباره مسائلی مانند کادر فنی به صلاح نیست؛ مبلغ قرارداد استراماچونی سنگین است. مذاکراتی انجام داده ایم و منتظر پاسخ او و وکیلش هستیم تا مبلغ را کاهش دهند و پس از آن مبلغ را اعلام خواهیم کرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها