کد خبر : 49254

وب سایت ایتالیایی توتو مرکاتو وب با انتشار یک خبر جنجالی، اعلام کرد که احمد سعادتمند به دنبال برگرداندن آندره آ استراماچونی به تیم استقلال است.

به گزارش ورزش سه، در حالیکه استقلال موفق شد در یک دیدار حساس و زیبا با نتیجه  از سد پرسپولیس عبور کند و پای به دیدار پایانی جام حذفی بگذارد، حالا یک وب سایت ایتالیایی خبر از توافق احتمالی استراماچونی و استقلال می دهد.

چند روز پیش بود که احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به همراه مهدی نوروزی معاون اقتصادی و کاظم قیم معاون امور بین‌الملل باشگاه استقلال راهی ایتالیا شدند تا دیداری با استراماچونی سرمربی سابق آبی پوشان انجام دهند و در خصوص قرارداد باقیمانده این مربی با یکدیگر به گفت و گو بپردازند.

پس از اینکه انتقادهایی نسبت به زمان سفر سعادتمند به ایتالیا انجام شد، بسیاری معتقد بودند که مدیرعامل استقلال نباید در آستانه دیدار حساس مقابل پرسپولیس به این سفر می رفت. چرا که هنوز هم خیلی از هواداران استقلال در انتظار بازگشت استراماچونی هستند و این سفر باعث به هم خوردن تمرکز کادر فنی استقلال می شود.

در همین رابطه مهدی عبدیان عضو هیات مدیره استقلال در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه گفته بود: «دو ماه قبل در جلسه هیات مدیره مجوز داده شد تا مدیرعامل باشگاه در جهت گرفتن تخفیف در رای‌های اعلام شده در خصوص مطالبات شفر و استراماچونی با این دو مربی وارد مذاکره شود.»

اما حالا و پس از بازگشت سعادتمند از ایتالیا، هنوز این باشگاه به صورت رسمی جزئیات و دست آوردهای سفر مدیرعامل استقلال را اعلام نکرده است. در همین خصوص امروز وب سایت ایتالیایی و معتبر توتو مرکاتو وب در خبری عجیب، مدعی شد که مدیر عامل استقلال در پی برگرداندن سرمربی سابق تیمش است.

این وب سایت ایتالیایی نوشته است: «بعد از ظهر دیروز سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال و یک هیئت همراه، وارد رم شدند و با فدریکو پاستورلو نماینده آندره آ استراماچونی و داریو کانووی واسطه ایتالیایی دیدار کردند. هیئت ایرانی در تلاش بودند تا مربی سابق اینتر و اودینزه را به ایران بازگردانند. به استراماچونی یک قرارداد دوساله با جذب بازیکنان بسیار مهمی پیشنهاد شده است. وزیر ورزش ایران نیز برای تسهیل مذاکرات در حال تلاش است. استقلالی ها در حال کار بر روی بازگشت مربی سابقشان هستند که خاطرات مهمی را بین مردم و تیم به جا گذاشته است. در حال حاضر استراماچونی نیز در این خصوص تصمیمی اتخاذ نکرده و همچنین به دلیل وضعیت همه گیری ویروس کرونا، از مسئولان استقلال 48 ساعت زمان خواسته است. استقلال در تلاش است تا بازگشت بزرگ آندره استراماچیونی را میسر سازد.»

در حالی که پیش از این بعضی از منابع خبر از تلاش احمد سعادتمند برای بازگرداندن آندره آ استراماچونی می دادند، حالا وب سایت معتبر توتو مرکاتو وب نیز خبر از تلاش های مدیرعامل استقلال برای بازگشت دوباره سرمربی سابق و محبوب آبی پوشان می دهد.

با توجه به حضور استقلال در دیدار پایانی جام حذفی، باید دید در صورت قهرمانی مجیدی در این رقابت ها، بازهم سعادتمند به دنبال برگرداندن استراماچونی است یا فرهاد فصل بعد نیز بر روی نیمکت استقلال خواهد نشست.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها