کد خبر : 49173

امروز سهامداران شرکت‌های ایران ارقام، داده گستر عصر نوین – های وب و فجر انرژی خلیج فارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پالایش نفت لاوان، هتل پارسیان کوثر اصفهان و مدیریت انرژی امید تابان هور در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 41هزار و 802واحدی در ارتفاع یک میلیون و 650هزار و 384 واحد به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 362میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 14هزار و 301میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 756هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران ارقام، داده گستر عصر نوین – های وب و فجر انرژی خلیج فارس امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های لیزینگ ایران، پارس الکتریک و گروه صنعتی ملی بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 238میلیون ورقه به‌ارزش 8هزار و 803میلیارد تومان در 912هزار و 548نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 290واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 511واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پالایش نفت لاوان، هتل پارسیان کوثر اصفهان و مدیریت انرژی امید تابان هور بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های عمران و توسعه شاهد، کشت و توسعه دشت خرمدره و گروه کارخانجات صنعتی تبرک بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها