کد خبر : 49084

داور فوتبال کشورمان گفت: در شرایطی که به عنوان داور دربی انتخاب شده بودم، زیر آب من را زدند و داور دیگری را بیست دقیقه‌ای انتخاب کردند.

رضا کرمانشاهی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب محمدحسین زاهدی‌فرد به عنوان داور دربی نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال اظهار داشت: کمیته تخصصی داوران پس از ارزیابی عملکردم در دیدارهای گذشته، من را به عنوان داور دربی انتخاب کرد. انتخاب بنده به عنوان داور به مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال ارسال شد و ایشان هم تأیید کردند، اما آقای سهرابی در دپارتمان داوری به دلیل خصومت شخصی و مشکلی که با اسماعیل صفیری رئیس کمیته داوران داشت، «زیر آب» من را در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال زد.

وی افزود: سهرابی یک هفته گذشته در محفل خصوصی گفته بود که من باید داوران را انتخاب کنم، در صورتی که به او اجازه چینش داوران داده نمی‌شد. متأسفانه در 20 دقیقه داور دربی را انتخاب کردند. دست‌های پشت پرده فوتبال اینها هستند، نه ما داوران. تیم‌ها باید بدانند ما داوران دست‌های پشت پرده نیستیم و آب از سرچشمه کثیف است.

داور فوتبال کشورمان با ناراحتی از اتفاقات رخ داده، خاطرنشان کرد: فردا (دوشنبه) ساعت 12 به همراه نماینده پاکدشت به فدراسیون فوتبال خواهم رفت تا از حقم دفاع کنم. در فدراسیون یکسری صحبت‌ها را در حضور خبرنگاران مطرح خواهم کرد تا برخی مسائل برای همه مشخص شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها