کد خبر : 48960

با پیوستن یاسمن فرمانی به شارلروا زوج سرشناس فوتبال ایران حالا در یک اتفاق جالب تبدیل به اولین خانواده-لژیونر تاریخ فوتبال ایران شده اند.

به گزارش ورزش سه"، امروز باشگاه شارلروا بعد از مدت ها تلاش توانست با یاسمن فرمانی بازیکن سابق تیم فوتبال زنان ملوان قرارداد امضا کند تا او و همسرش اولین زوج ایرانی باشند که در یک باشگاه خارجی توپ می زنند. علی قلی زاده ستاره ایرانی تیم شارلروا و بازیکن تیم ملی همسر خانم فرمانی است و امروز در مراسمی ویژه در باشگاه شارلروا او نیز شاهد عقد قرارداد همسرش با این باشگاه بود.

اما این قرارداد همانطور که گفته شد از آن جهت حائز اهمیت است که یک اتفاق ویژه و تاریخی در فوتبال ایران به حساب می آید چرا که تا پیش از آن هیچ زوج فوتبالیست ایرانی در یک تیم باشگاهی و به طور همزمان توپ نمی زدند.  حالا علی قلی زاده با وجود پیشنهاداتی هم که داشت دستکم یک فصل دیگر در این تیم می ماند تا او و یاسمن فرمانی همزمان بتوانند به عنوان نماینده های ایران در فوتبال بلژیک برای شالروا به میدان بروند.

یاسمن فرمانی یکی از بازیکنان مطرح فوتبال زنان ایران در سال های گذشته بوده است. او که در تیم ملوان توپ می زد بعد از ازدواج با علی قلی زاده و حضور این بازیکن در بلژیک به همراه همسرش به این کشور رفت.

یاسمن فرمانی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها