کد خبر : 48889

هافبک میانی پرسپولیس که در جریان دیدار با سایپا در برخورد با بازیکن حریف دچار آسیب دیدگی شد، در لحظه خروج از ورزشگاه آزادی لنگان لنگان اقدام به ترک این ورزشگاه کرد.

به گزارش ورزش سه احمد نوراللهی که در غیاب کمال کامیابی نیا در کنار سعید حسین پور جوان برابر سایپا قرار گرفته بود، توانست همانند دیدارهای قبلی نمایش خوبی از خود به جا بگذارد و یکی از نفرات پرسپولیس تاثیرگذار در جمع شاگردان یحیی گل محمدی محسوب می‌شد؛ این هافبک شوت‌زن و تکنیکی در اواسط نیمه دوم پشت محوطه سایپا صاحب موقعیت شد که بازیکنان حریف با توجه به شناخت از شرایط وی و احتمال خطر روی دروازه اکبر منادی، اقدام به خطا روی نوراللهی کردند.

نوراللهی که در آن لحظه از درد به خود می‌پیچید، کادر پزشکی پرسپولیس را بالای سر خود دید و بعد از دقایقی به جریان بازی بازگشت؛ با این حال یحیی گل محمدی نیز که قصد تعویض او را داشت، بارها در جریان دقایق باقیمانده شرایط بدنی او را مورد ارزیابی و پرسش قرار داد که در نهایت نوراللهی اعلام آمادگی برای ادامه دادن بازی کرد.

با این حال نوراللهی در زمان خروج از استادیوم آزادی و در حالی‌که با اتوبوس تیم نمی‌رفت، لنگان لنگان از ورزشگاه خارج شد؛ موضوعی که مورد توجه حاضران در ورزشگاه قرار گرفت و در ادامه نیز نگرانی‌هایی را برای دیدار حساس و آتی این تیم شکل داد. دیدار مقابل استقلال که در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار می‌شود و از اهمیت بالایی برای شاگردان یحیی گل محمدی برخوردار است.

کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس در اینباره صحبتی را انجام نداده و همه چیز را منوط به فردا و انجام تست‌های مربوطه کرده تا درباره میزان مصدومیت نوراللهی نظر بدهد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها