کد خبر : 48719

باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعات نقل و انتقالاتی این تیم بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاه پرسپولیس، با توجه به رواج شایعات بی‌اساس در حوزه فعالیت‌های نقل و انتقالاتی که در بعضی موارد انتشار و اصرار بر آن‌ها مشکوک به نظر می‌رسد، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه آمده است: در روز‌های اخیر با انتشار شایعات گوناگون در ارتباط با فهرست خرید پرسپولیس، مذاکره و حتی توافق با بازیکنان جدید مواجه بوده ایم و هر چه به تاریخ دربی جام حذفی نزدیک می‌شویم، این شایعات، رشد فزاینده‌ای پیدا می‌کنند! بر این اساس، با تاکید به اطلاع رسانه‌های محترم و هواداران عزیز می‌رساند این اخبار در حد گمانه‌زنی هستند و باشگاه پرسپولیس با توجه به بازی‌های حساسی که در پیش دارد، ناگزیر به دوری از فعالیت در این حوزه در مقطع کنونی بوده است.

به این ترتیب، تاکید می‌شود، شایعات انتشار یافته، صحت ندارند. با احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزنده فوتبال ایران، بدیهی است که با توجه به جاذبه فراوان پرسپولیس، بسیاری بازیکنان و مدیربرنامه آن‌ها تمایل به همکاری با پرسپولیس دارند، اما برای این منظور باید تا پایان جام حذفی صبر کرد.

از هواداران پرسپولیس هم تقاضا می‌کنیم با توجه اینکه باشگاه پرسپولیس، اصلا فعالیت نقل و انتقالاتی خود را آغاز نکرده است، در صفحات اختصاصی خود یا عرصه‌های دیگر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، از دامن زدن به شایعاتی که منتشر می‌شود به هر طریق اعم از بازنشر آن‌ها یا درج مطالب له یا علیه این شایعات، خودداری کنند.

توجه داشته باشید این مساله به شدت به آرامش و تمرکز بازیکنان و تیم لطمه خواهد زد.

اعلام این موضوع قطعا بعضی را ترغیب می‌کند که بیشتر به چنین اقدامی دست بزنند و تنها راه خنثی کردن اثرات منفی این موضوع، بی‌توجهی هواداران خواهد بود، ضمن اینکه از رسانه‌ها و خبرنگاران محترم تقاضا می‌کنیم اجازه این کار را به افراد غیر ندهند.

باشگاه پرسپولیس بعد از فینال جام حذفی، با سرلوحه قرار دادن حفظ حداکثری بازیکنان تیم که پیش از این از سوی سرمربی، مدیر تیم و سرپرست باشگاه اعلام شده است، وارد عرصه نقل و انتقالات خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها