کد خبر : 48718

مترجم سابق برانکو از مشکلات این مربی برای حضور در ایران خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس مورد توجه باشگاه‌های تراکتور و سپاهان قرار گرفته است و این تیم‌ها به دنبال جذب او هستند تا هدایت آن‌ها را در فصل آینده برعهده بگیرد.  

محمدرضا چلنگر مترجم سابق برانکو درباره این مطلب  اظهار کرد: برانکو خیلی تمایل دارد به ایران بازگردد و پیام‌هایی از سوی باشگاه سپاهان برای این مربی ارسال شده، اما مذاکره مستقیم صورت نگرفته است. علی پزشک (سخنگوی سپاهان) همه مسائل را بازگو کرد و برانکو جزو گزینه‌های سرمربیگری این تیم اصفهانی  است، اما حدود ۵۰ درصد قضیه هنوز حل نشده است.  

او ادامه داد: به طور حتم برانکو امسال  نمی‌تواند به ایران بیاید، چون تحت قرارداد تیم ملی عمان است و مالیات این مربی هم از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده است. به هر حال پرداخت مالیات برانکو در قراردادش با باشگاه پرسپولیس قید شده که به امضای نژاد فلاح، اکبر طاهری و گرشاسبی به مدت ۲ سال رسیده است.

چلنگر درباره اینکه باشگاه سپاهان برای جذب برانکو باید مالیاتش را بپردازد، گفت: به هر حال باشگاه سپاهان نمی‌پذیرد که مالیات برانکو را بدهد، چون پرداخت مالیات ارتباطی به این باشگاه ندارد و به این مربی مربوط است.  

او درباره پیشنهاد باشگاه تراکتور به برانکو گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم، اما اگر پیشنهادی هم داده شود برانکو نمی‌تواند به ایران بیاید.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها