کد خبر : 48679

از فهرست غیررسمی سرمربی استقلال برای فصل بعد رونمایی شده است.

به گزارش فوتبالی، طبق گفته مدیرعامل باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی لیست نفرات مورد نظرش را به باشگاه داده و قرار است مذاکرات با این بازیکنان، بعد از بازی با شاهین آغاز شود. 

امروز روزنامه گل، سراغ 4 بازیکنی رفته که گویا در فهرست فرهاد مجیدی هستند. اسامی‌ که البته جدید نیستند و نامشان پیش از این هم مطرح شده بود. علی شجاعی و سعید واسعی نفراتی هستند که پیش از این هم نامشان به عنوان گزینه حضور در استقلال به گوش رسیده بود و چند روز پیش بود که فوتبالی خبر از مذاکرات غیررسمی استقلال با سعید واسعی داده بود.

البته آرمان رمضانی مهاجم سایپا هم طبق نوشته گل در لیست فرهاد مجیدی است اما بعید است او در فهرست نفرات مورد نظر مجیدی جایی داشته باشد چون استقلال در حال حاضر سه مهاجم سرشناس دارد ضمن آنکه محسن کریمی هم می‌تواند در خط حمله بازی کند و مرتضی تبریزی هم اگر در فهرست استقلال باقی بماند، از نیم فصل دوم شرایط بازی را پیدا خواهد کرد. مرتضی تبریزی البته احتمال ماندنش در استقلال زیاد نیست و ممکن است استقلال را ترک کند. 

دیگر نام این فهرست، عقیل کعبی مدافع چپ صنعت نفت است. بازیکنی که فرهاد مجیدی پیش از این هم دنبال او بوده و گویا از عملکرد میلاد زکی‌پور و هروویه میلیچ نیست که به دنبال دفاع چپ جدید برای تیمش می‌گردد. اینکه فرهاد مجیدی از میلیچ هم ناراضی است عجیب به نظر می رسد!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها