کد خبر : 48664

لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال جهان در آستانه جدایی از تیم بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، آینده لیونل مسی ستاره تیم فوتبال بارسلونا مبهم به نظر میس‌رد. او تمام دوران فوتبالش را در باشگاه کاتالانی حضور داشته، اما گمانه زنی‌ها درباره جدایی او بسیار زیاد شده است.

پس از شکست سنگین ۸ بر ۲ بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا به نظر می‌رسد که مسی به جدایی از بارسا بیشتر از همیشه فکر می‌کند. او ابتدای فصل معتقد بود بهترین راه بازگشت بارسلونا به دوران اوج، جذب نیمار است، اما مسئولان آبی و اناری‌ها گریزمان را به خدمت گرفتند.

اکنون منچسترسیتی جدی‌ترین مشتری جذب مسی است. با توجه به حذف سیتیزن‌ها از لیگ قهرمانان، پپ گواردیولا علاقه زیادی به جذب ستاره سابق خود دارد. همچنین منچسترسیتی یکی از باشگاه‌هایی بوده که لیونل مسی، آن را در صفحه شخصی خود دنبال می‌کند.

اینتر دیگر تیمی بوده که در این فصل خواهان نابغه جهان بوده و رسانه‌های اسپانیایی و ایتالیایی بار‌ها آن را بازتاب داده اند. خرید آپارتمان جدید مسی در شهر میلان ایتالیا به شایعات حضور او در اینتر به شدت دامن زد. رابطه خوب خاویر زانتی مدیر اینتر با مسی می‌تواند یکی دیگر از دلایل انتخاب این باشگاه ایتالیایی توسط یکی از بهترین بازیکنان جهان باشد.

از سوی دیگر سران باشگاه میلان تمایل زیادی دارند تا با اتکا به حامیان مالی خود، نام مسی را در کنار زلاتان قرار دهند. کوریره دلو اسپورت هم در گزارشی به این نکته اشاره کرده که انتقال مسی به میلان کار سختی است، ولی حامی های مالی روسونری می‌توانند نقشی تعیین کننده در این موضوع ایفا کنند. 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها