کد خبر : 48536

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: ۹۵ درصد بازیکنان تراکتور به ویژه حاج صفی و شجاعی برای فصل آینده با ما قرارداد دارند و سعی داریم ضمن حفظ این نفرات طبق نظر کادرفنی تیم خود را تقویت کنیم.

به گزارش پارس فوتبال ، میرمعصوم سهرابی درباره بحث‌های نقل و انتقالاتی که نسبت به تیم تراکتور شنیده می‌شود، اظهار داشت:

در حال حاضر می‌خواهیم آرامش در تیم ما برقرار شود و این دو بازی را با موفقیت پشت‌سر بگذاریم. طبق نظر مالک و هیأت مدیره محترم تراکتور، کسب سهمیه آسیا برای ما خیلی مهم است و برای همین منظور هدفگذاری کرده‌ایم.

وی افزود:

خوشبختانه ۹۵ درصد از بازیکنان تراکتور برای فصل آینده هم با ما قرارداد دارند. سعی می‌کنیم پس از اتمام رقابت‌ها نفراتی که طبق نظر کادرفنی هستند به جمع بازیکنان فعلی‌مان اضافه کنیم، بیشتر بازیکنان ما قراردادهای چندین ساله دارند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره اینکه با وجود تمدید قرارداد ساکت الهامی در فروردین ماه مباحثی درباره جدایی وی در پایان فصل شنیده می‌شود و حتی برخی رسانه‌ها از مذاکره این باشگاه با علی دایی خبر داده‌اند، تصریح کرد:

ما با هیچ بازیکن و مربی‌ای مذاکره نکرده‌ایم و تمام تمرکزمان روی دو بازی باقیمانده لیگ برتر و دیدار نفت مسجد سلیمان در جام حذفی است. از نخستین روز فعالیت در باشگاه تراکتور سعی کردم با توجه به تجاربی که از سالهای قبل داشتیم آرامش در این تیم برقرار شود.

سهرابی افزود:

اکنون تمام تمرکز مجموعه باشگاه و بازیکنان و کادرفنی تیم این است که تراکتور کار خودش را انجام بدهد و برخی رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها در این میان مطالبی را مطرح می‌کنند که پرداختن به آنها می‌تواند برای تراکتور حاشیه ایجاد کند. باز هم می‌گویم حاکم کردن آرامش در تراکتور هدف تیم ماست.

وی درباره اینکه تراکتور و ماشین‌سازی زیرنظر یک مالک فعالیت می‌کنند و آیا احتمال دارد در بازی پیش‌رو مراعات یکدیگر را کنند، اظهار داشت:

خوشبختانه در بازی آتی تراکتور نیاز به پیروزی برای کسب سهمیه و ماشین‌سازی نیاز به برد برای حفظ خود در لیگ برتر دارد. طبیعی است که هر دو بازی جوانمردانه انجام می‌دهند. تیم ما در برخی بازی‌های قبلی‌اش ماشین‌سازی را برد و در دیدار رفت هم از این تیم شکست خورد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور توضیح داد:

سیاست هیأت مدیره و مدیر باشگاه ارائه بازی جوانمردانه است زیرا هر دو تیم نیاز به کسب سه امتیاز دارند. دیدار حساسی با ماشین‌سازی داریم و هر دو تیم برای کسب حداکثر امتیاز تلاش می‌کنند. تمرکز ما این است که موفق از این بازی بیرون بیاییم و پس از آن هم بازی سخت و حساس با فولاد را داریم.

وی درباره اینکه آیا بحث انتقال احسان حاجی‌صفی در باشگاه یونانی جدی است، گفت:

ما با احسان حاج صفی در فصل آینده هم قرارداد داریم و سعی می‌کنیم این بازیکن را حفظ کنیم. حاج صفی یکی از بازیکنان خوب ما و تیم ملی از لحاظ فنی و اخلاقی است و به همین خاطر دوست داریم وی سال آینده هم در تراکتور باشد. نمی‌توانیم به راحتی از همکاری با وی سر باز بزنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره اینکه آیا مسعود شجاعی هم قصد دارد به یونان برود، گفت:

تاکنون هیچ باشگاهی به ما پیشنهاد ارسال نکرده، شجاعی هم جزو افتخارات کشور ما است و برای تیم ملی و باشگاه تراکتور بازیکن خوبی محسوب می‌شود. باز هم تأکید می‌کنم سعی می‌کنیم بازیکنان خوب خود را حفظ کنیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها