کد خبر : 48534

کلیپی از اولین قسمت برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور در ۲۳ مرداد سال ۱۳۷۸ را به مناسبت سالگرد پخش اولین قسمت این برنامه برای شما همراهان پارس فوتبال آماده کرده ایم . عادل فردوسی پور مجری این برنامه برای اولین در سن ۲۵ سالگی جلو دوربین شبکه سه سیما رفت و اولین برنامه نود را اجرا کرد .

به گزارش پارس فوتبال ، 21 سال پیش در چنین روزی برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور برای اولین بار روی آنتن رفت . همزمان با سالگرد اولین برنامه نود ، وقتی کلیپی از اجرای عادل فردوسی پور در اجرای این برنامه پخش می شود ، با توجه به شمایل عادل در این تصاویر برای مخاطبان این سوال پیش می آید که فردوسی پور در زمان پخش اولین قسمت از برنامه نود چند ساله بوده است ؟

شاید خیلی ها نمی دانند که عادل فردوسی پور که در ۱۱ مهر ۱۳۵۳ در یزد متولد شده ، در زمان اجرای اولین قسمت از برنامه نود ( ۲۳ مرداد ۷۸ )  ۲۵ ساله بوده است .

در واقع عادل در ۲۵ سالگی و در حضور پیشکسوتان بزرگی همچون بهرام شفیع ، جواد خیابانی و کیومرث صالح نیا و با وجود تجربه کم در زمینه تهیه کنندگی و اجرای برنامه های ورزشی با حمایت مدیران وقت صدا و سیما و شبکه ۳ ، برنامه نود را به روی آنتن برد و به مدت ۲۱ سال آن را هر هفته اجرا کرد .

اجرای برنامه نود توسط فردوسی پور آن هم در سن ۲۵ سالگی زمانی مهم می شود که بدانیم او یکی از جوان ترین افرادی بود که در سنین پایین توانست اجرای یک برنامه زنده و پرطرفدار را در صدا و سیما بر عهده بگیرد .

به عنوان مثال محمد حسین میثاقی که انتقاداتی با توجه به سن و سالش به عنوان جانشین فردوسی پور در صدا و سیما مطرح است  و در بین افکار عمومی یک مجری کم تجربه شناخته می شود اکنون ۳۴ سال سن دارد .

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها