کد خبر : 48530

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما دنبال برگزاری یک دربی سالم در فضای دوستانه و رقابتی هستیم. ما دوست داریم این رفاقت‌ها ادامه‌دار باشد و این انتظار را داریم که در زمین فوتبال با هم رقابت داشته باشیم نه در فضای رسانه و این قبیل فضاها.

به گزارش خبرورزشی، احمد سعادتمند در گفت‌وگویی در ارتباط با چرایی انتشار قرارداد دوباره یکی از اعضای این باشگاه برای چندمین بار در طول این فصل محکم و استوار از شکایت جدی استقلال خبر داد. او به شدت از این اتفاق ناراحت بود.

آقای سعادتمند! ظاهراً با مشخص شدن دیدار نیمه‌نهایی با پرسپولیس برخی کری‌خوانی‌ها از سوی تیم رقیب به راه افتاده است؟

متأسفانه دوستان استارت اولیه این موضوع را زدند و این در حالی است که ما دنبال برگزاری یک دربی سالم در فضای دوستانه و رقابتی هستیم. ما دوست داریم این رفاقت‌ها ادامه‌دار باشد و این انتظار را داریم که در زمین فوتبال با هم رقابت داشته باشیم نه در فضای رسانه و این قبیل فضاها. از حالا هم منتظر دربی هستیم تا با قدرت در این دیدار مانند دیگر مسابقات شرکت کنیم.

باز هم یکی از قرارداد‌های داخلی استقلال (دیاباته) لو رفت؟

ما وقتی درباره برخی مدارک باشگاه تحت عنوان محرمانه یاد می‌کنیم، یعنی اینکه نباید منتشر شوند، اما انتشار قرارداد دیاباته در رسانه‌ای که ما خیلی هم برای‌شان احترام قایل هستیم، وقتی برای چندمین بار اتفاق می‌افتد غیرقابل چشم‌پوشی است. ما در دفعات قبل تا حدی نسبت به این مسائل خودداری کردیم و حرفی نزدیم ولی این بار به سادگی از این موضوع نمی‌گذریم.

چه اقدامی خواهید کرد؟

این رفتار کاملاً غیرحرفه‌ای و غیرعلمی بوده، چون اسناد محرمانه شرکت استقلال را منتشر کرده‌اند و این بار به‌رغم میل باطنی‌ام علاوه بر بخش حقوقی باشگاه از طریق پلیس و مراجع قضایی دادخواستی را تنظیم می‌کنیم و با همکاری فرماندهی ناجا و البته پلیس فتا دنبال این موضوع را با قدرت می‌گیریم و باید بدانیم این قرارداد‌ها از چه طریقی به دست این رسانه رسیده است. بالاخره دزد اسناد را می‌گیریم.

چرا قرارداد‌ها را محرمانه کرده اید و از ابتدا منتشر نمی‌کنید؟

این طبق دستورالعمل فیفاست که بخشی دارد درباره محرمانه‌های قرارداد. ممکن است برخی بازیکنان بزرگ و نامی مانند مسی، رونالدو و امثالهم سقف قراردادشان با مبلغ جابه‌جایی‌شان را منتشر کنند ولی هرگز آفر‌ها و آپشن‌هایش را به ریز و جزئیات منتشر نمی‌کنند. این درباره خیلی از بازیکنان صدق می‌کند و این رسم نیست که متن کامل قرارداد را منتشر کنند.

بحث تمدید قرارداد‌ها به کجا رسید؟

ما قرارداد داریوش شجاعیان را تمدید کردیم و درصدد بودیم دیروز هم قرارداد دو تن دیگر از بازیکنان را تمدید کنیم که به فدراسیون کشتی رفتم و از این رو موضوع به امروز موکول شد و حتماً تلاش می‌کنیم قرارداد بازیکنان‌مان را به نوبت تمدید کنیم.

بدهی‌های شفر و بقیه چه شد؟

باز هم تکرار می‌کنم این بدهی‌ها از سنوات قبل مانند الوار روی سر ما ریخته و تلاش می‌کنیم با قرارداد‌های اقتصادی که می‌شد آن‌ها را برای باشگاه هزینه کرد، بدهی‌ها را بپردازیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها