کد خبر : 48310

امیر قلعه‌نویی در مقابل استقلال با تیم‌های مس، سپاهان، تراکتور و ذوب‌آهن قرار گرفته است.

به گزارش خبرورزشی، دیدار امشب استقلال و سپاهان بار دیگر امیر قلعه‌نویی را مقابل تیم محبوب و مورد علاقه‌‌اش قرار می‌دهد. او تاکنون در رقابت‌های لیگ برتر، جام ‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های مس کرمان، سپاهان، تراکتور و ذوب‌آهن به مصاف استقلال رفته و امشب بیست و سومین رویارویی‌‌اش برابر استقلال را این بار در جام‌ حذفی تجربه می‌کند.

آمار ضعیف با سپاهان

قلعه‌نویی ۴ فصل با سپاهان برابر استقلال صف‌آرایی کرد که سهم او در این بازی‌ها، ۲ پیروزی، ۴ شکست و ۲ تساوی بوده است. بازی قبلی استقلال و سپاهان در تهران در هفته بیست ‌و هشتم را هم باید به این آمار اضافه کرد که او در آن دیدار روی نیمکت ننشست ولی به هر حال تیم، تیم او بود!

با تراکتور هم بیشتر باخت

تراکتور دومین تیمی است که قلعه‌نویی به عنوان سرمربی با آن بیش از بقیه تیم‌هایش مقابل استقلال قرار گرفته است. قلعه‌نویی با تراکتور ۶ بار به مصاف استقلال رفته است که ۳ بازی با شکست به اتمام رسیده است و ۲ بازی با پیروزی و یک بازی با نتیجه تساوی پایان یافته است.

ذوب‌آهن ۵۰-۵۰

ذوب‌آهن دیگر تیم اصفهانی قلعه‌نویی برای مصاف با استقلال است. او با ذوب‌آهن ۴ بار در لیگ و آسیا به مصاف استقلال رفته که ۲ بازی با پیروزی و ۲ بازی با نتیجه شکست تمام شده است.

آمار مثبت با مس

قلعه‌نویی در نیم‌فصل دوم لیگ هفتم به کرمان رفت و با مس در بازی برگشت آن فصل یک بر صفر استقلال را برد.

برنده در اهواز

او در نیم‌فصل دوم لیگ برتر دوم سرمربیگری استقلال اهواز را در دست گرفت و در دیداری پرحرف و حدیث رودرروی تیم استقلال ۲ بر یک برنده شد.

شکست در انزلی

او در یک بازی هم سرمربی تیم ملوان بود که در همان اولین دیدار فصل به استقلال خورد و با اینکه امیر خودش روی نیمکت ننشست و اکبر محمدی از طرف او تیم را هدایت می‌کرد، بازی را ۲ بر صفر باخت.

بیشتر باخته است

در مجموع امیر قلعه‌نویی ۲۱ بار با تیم‌های مختلف به مصاف استقلال رفته است که ۸ برد، ۴ تساوی و ۹ باخت حاصل عملکرد او در مصاف با استقلال بوده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها