کد خبر : 48274

پرسپولیس برای مذاکره با بشار جهت تمدید قرارداد، باید مطالبات هافبک عراقی را پرداخت کند.

به گزارش پارس فوتبال ، ماندن یا رفتن بشار رسن تبدیل به یک مساله کشدار و طولانی شده و هنوز معلوم نیست که تکلیف این بازیکن چه خواهد شد.

آخرین خبر درباره بشار رسن هافبک عراقی قرمزها این است که بشار در شرایطی حاضر به مذاکره با پرسپولیس خواهد شد که باشگاه مطالبات او را پرداخت کند.

در چنین شرایطی این سوال مطرح می‌شود که بشار چقدر از پرسپولیس طلب دارد.

بشار تا قبل از نیم‌فصل بابت قرارداد فصل جدیدش که ۴۲۰ هزار دلار بوده،حدود ۳۲ هزار دلار دریافت کرده بود این بازیکن که مطالبات فصل گذشته‌اش را گرفته، بعد از تعطیلات قرنطینه با حضور در باشگاه ۱۰۰ هزار دلار دیگر هم به ‌صورت نقدی دریافت کرد تا دریافتی‌اش از پرسپولیس بابت لیگ نوزدهم به ۱۳۲ هزار دلار برسد.حالا شنیده می‌شود این هافبک عراقی پیش از بازی با ذوب‌آهن ۱۰۰ هزار دلار دیگر هم دریافت کرده تا حالا بیش از نصف قراردادش را دریافت کرده باشد.

آنطور که یک منبع آگاه در پرسپولیس گفته، این باشگاه باید ۱۰۰ هزار دلار دیگر به او بپردازد و مابقی مبلغ قراردادش را هم در پایان بازی‌های لیگ و جام حذفی پرداخت کند.

قرمزها امیدوارند با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار دیگر به رسن، او و مدیر برنامه‌هایش را راضی به مذاکره کنند. البته هنوز معلوم نیست در صورتی که این ۱۰۰ هزار دلار پرداخت شود، رسن پای میز مذاکره می‌آید یا نه.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها