کد خبر : 48137

حرکت تمیز شیخ دیاباته به یک ضربه تکمیلی از سوی مهدی قایدی نیاز داشت تا استقلال هر سه امتیاز این بازی را بگیرد اما گل دهم او بازهم به ثمر نرسید.

به گزارش ورزش سه، اولین دیدار هفته بیست و هشتم بسیار جذاب و دیدنی از آب درآمد و تلاش شهرخودرو و استقلال برنده نداشت. در این دیدار زیبا، ابتدا مشهدی ها نیمه اول را با تک گل مهربان به سود خود به پایان رساندند. در نیمه دوم و با تعویض مجیدی که مطهری را به جای زکی پور به زمین فرستاد، این بازیکن گل تساوی استقلال را به ثمر رساند. دیاباته از روی نقطه پنالتی گل دوم را برای آبی پوشان زد ولی خلعتبری در دقیقه 74 گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

در این دیدار، مهدی قایدی که با یک فرار سریع از زمین خودی تا محوطه جریمه شهرخودرو پیش آمد و یک پنالتی برای تیمش گرفت، در آخرین ثانیه های این دیدار فرصت داشت یک گل شیرین برای تیمش به ثمر برساند و خودش نیز 10 گله شود ولی سدی به نام مهدی رحمتی مانع از گلزنی مهاجم بوشهری استقلال شد.

قائدی پس از بازی با انتشار پستی از هواداران استقلال عذرخواهی کرد . او اینظور نوشت:

سلام و درود به همه ی هوادارای عزیز استقلال.من الان واقعا نمیدونم چی بگم ، خدا خودش شاهده که من همه ی تلاشم میکنم که بتونم دل شما هوادار که همیشه حمایتم کردین شاد کنم ، ولی نمیدونم چرا نمیشه . من نه کوتاهی کردم ، نه کم گذاشتم واسه تیمم ، همیشه از جون و دل مایه گذاشتم فقط و فقط هر کاری کردم که بشه ولی نشد...

قربون حکمت خدا برم که هر چی دارم از خودش دارم  ولی بعضی وقتا هر کاری میکنی به هر دری میزنی نمیشه...

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود/گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود !

فقط میتونم از ته دلم بگم معذرت

مهدی قایدی

ارسال نظر

دیگر رسانه ها