کد خبر : 48082

محمد حسین کنعانی زادگان مدافع باشگاه پرسپولیس با حضور در یک برنامه تلویزیونی توضیحاتی را درباره مدت زمان حضورش در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارائه داد . توضیحاتی که خشم هواداران باشگاه استقلال را در پی داشت .

به گزارش پارس فوتبال ، محمد حسین کنعانی زادگان مدافع باشگاه پرسپولیس که در اولین فصل حضورش در پرسپولیس موفق به کسب عنوان قهرمانی با این تیم شده است ، با حضور در برنامه کودک شو ، پاسخ گوی سوالات چالشی پژمان بازغی ، مجری این برنامه بود . او در بخشی از این مصاحبه و در پاسخ به سوال استقلالی یا پرسپولیسی بودنش ، گفت :

من برای استقلال فقط یک بازی کردم و در بازی دوم رباط صلیبی پاره کردم .

اولین تیم لیگ برتری که برایش بازی کردم پرسپولیس بود . در ۱۷ سالگی برای افتتاح ورزشگاه الغدیر اهواز بازی در زمان مربیگری دنیزلی برای بازی کردم . با اسطوره هایی مانند علی کریمی ، مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان هم بازی بودم .

بعد از بازگشتم از پرتغال ، برای سربازی در ملوان انزلی بازی کردم .

واقعا پرسپولیس ار دوست دارم . این را با عملکردم در این باشگاه نشان دادم .

بزرگترین اشتباه زندگیم رفتن به استقلال بود .

پی نوشت : مصاحبه های متوالی محمد حسین کنعانی که همراه با کری خوانی های آتشین برای استقلالی ها بوده است بالاخره خشم استقلالی ها را درآورد تا آن ها در فضای مجازی ، چه در پیج های اینستاگرام و چه در گروه ها و کانال های تلگرامی نسبت به مواضع این ستاره پر جاشه پرسپولیس مراتب اعتراض خود را اعلام کنند .

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها