کد خبر : 47987

در یک اقدام جنجالی، روابط عمومی باشگاه سپاهان متنی را خطاب به هواداران استقلال منتشر کرده است و از آن‌ها خواسته درباره هافبک میانی این تیم صحبتی را به میان نیاورند.

به گزارش ورزش سه پس از پیروزی آبی‌های پایتخت در یک نبرد حیثیتی برابر سپاهان، همچنان حواشی درباره این بازی و اتفاقات داوری رخ داده آن در رسانه‌ها و جراید مطرح است و طلایی‌پوشان اصفهانی انتقادات تندی را نسبت به قضاوت بیژن حیدری دارند.

در جدید‌ترین اتفاق، روابط عمومی باشگاه سپاهان با صدور متنی خطاب به بازیکنان و هواداران باشگاه استقلال اعلام کرده است که آبی‌ها نباید درباره امید نورافکن اظهار نظر کنند.

در این متن آمده است:

دوست نداشتیم و نداریم در مورد دیدار و نتیجه ای که شخص سوم و خارج از دو تیم در نتیجه آن تاثیر گذار بوده است صحبت کنیم . ولی به  بازیکنان در باشگاه استقلال و همچنین پیشکسوتان عزیز این باشگاه پیشنهاد میکنیم که در مورد بازیکن تیم سپاهان بخصوص امیدنورافکن صحبت نکنند که نه حرفه ای است نه اخلاقی. به طور قطع صحبت کردن در مورد اصل اتقاقی که افتاد و حرفهایی که از طرف بعضی از بازیکنان و کادر حریف نسبت در جریان اتفاقات نیمه اول و بین دو نیمه در راهروی خروج خطاب به نورافکن و کادر داوری زده شده ، واقعیت ها را آشکار میکند و به ضرر این عزیزان خواهد بود . پیشنهاد میکنم از هدیه داور لذت ببرند.

لیگ و جام حذفی ادامه دارد و ترجیح می‌دهیم روی  بازی‌های بعدی تمرکز کنیم و البته که اگر قرار باشد با رفتارهای مشابه دوستان نسبت به داور و فیرپلی مواجهه شویم ، راه دیگری انتخاب کنیم .

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها