کد خبر : 47957

وکیل برانکو ایوانکوویچ به خبرورزشی گفت: جریمه‌های بیشتری بابت دیرکرد به طلب برانکو اضافه شده و اگر اشتباه نکنم باشگاه پرسپولیس باید نسبت به آن رأی (یک میلیون و ۵۵ هزار یورو)، حدود ۶۰ هزار یورو بیشتر به ما بپردازد

به گزارش خبرورزشی، داریو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ همچنان پرونده شکایت علیه سرخپوشان را پیگیری می‌کند.

او در پاسخ به سؤالات خبرورزشی، توضیحاتی ارائه داد که می‌خوانید: «ما شکایت را در فیفا دنبال کردیم، اما حدود ۱۰ روز قبل از سوی دادگاه حکمیت ورزش CAS نامه‌ای به دست‌مان رسید که باید دفاعیات خود را آنجا می‌فرستادیم.

این کار هم انجام شد و به صورت کامل، همه مدارک و اسناد به همراه حکم نهایی فیفا به دست این دادگاه رسید. البته دیگر نمی‌دانم که چه زمانی برای دادرسی به وجود بیاید، چون طبق اطلاع ما، پرونده وقتی وارد روند دادرسی می‌شود که پول دادرسی به حساب CAS برسد. از این‌رو، اگر باشگاه پرسپولیس هنوز پول را واریز نکرده باشد شاید زمان این کار به تعویق بیفتد.»

او اضافه کرد: «ما بار‌ها برای رسیدن به توافق جدید، صحبت کردیم. حتی بحث‌هایی بود که اگر باشگاه پرسپولیس در مذاکرات استانبول حاضر می‌شد پول نقد به موکلان من بدهد، می‌توانستم رضایت برانکو و دستیارانش را بگیرم و پرونده را در همان جا متوقف کنیم، اما مدیران وقت باشگاه، جدا از آنکه دنبال تخفیف ۶۰ تا ۷۰ درصدی بودند، قصد داشتند باقی مانده پول را به صورت اقساط و طی یک تا دو سال بپردازند که این شرایط اصلاً حرفه‌ای نبود و ما نپذیرفتیم. حالا هم رأی اولیه فیفا را گرفتیم و با توجه به مدارک و اسنادی که وجود دارد، من بعید می‌دانم سایر دادگاه‌ها، رأی را تغییر بدهند.»

بوشیچ همچنین در نهایت گفت: «شاید در روند مذاکرات‌مان از سال قبل تا به حال، فرصت‌هایی داشتیم تا تخفیف بدهیم یا به توافق برسیم، اما حالا که فیفا حق را به صورت کامل به برانکو و دستیارانش داده، قطعاً ما کل پول را به صورت یک جا و تا روز ۶ آگوست (۱۶ مرداد) می‌خواهیم و هیچ بهانه دیگری را نمی‌پذیریم. این موضوعی است که برانکو به من تأکید داشته است. تا به حال باشگاه پرسپولیس برای کسب رضایت برانکو می‌توانست پولی به حساب او واریز کند و راه را برای مذاکرات بیشتر باز بگذارد ولی آن‌ها بعد از رأی فیفا، کاری جز کشاندن پرونده به دادگاه‌های دیگر نکردند. نکته مهم اینجاست که در زمان صدور رأی فیفا (اسفندماه) تا امروز، جریمه‌های بیشتری بابت دیرکرد به طلب برانکو اضافه شده و اگر اشتباه نکنم باشگاه پرسپولیس باید نسبت به آن رأی (یک میلیون و ۵۵ هزار یورو)، حدود ۶۰ هزار یورو بیشتر به ما بپردازد!»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها