کد خبر : 47871

بازیکنان تیم استقلال قبل از شروع بازی با سپاهان از امید نورافکن ناراحت بودند.

به گزارش ورزش سه، یکی از اتفاقات قابل توجه در مسابقه شب گذشته استقلال و سپاهان درگیری امید نورافکن بازیکن سابق آبی ها با وریا غفوری کاپیتان استقلالی ها بود. این دو بازیکن که در دقیقه 15 بر سر یک خطا با هم درگیر شدند در ادامه دقایق هم خطاهایی را روی یکدیگر انجام دادند و در نهایت در دقایق پایانی نیمه اول درگیری لفظی شدیدی میان شان شکل گرفت و باعث شد داور با ورود به صحنه به هردوی آنها کارت زرد بدهد.

مساله ناراحتی استقلالی ها از امید نورافکن اما به اتفاقات داخل زمین برنمی گشت. حتی قبل از اینکه سوت شروع مسابقه به صدا در بیاید، ظاهرا رفتارهای نورافکن به مذاق استقلالی ها خوش نیامده و همین موضوع پیش مقدمه ای برای اتفاقات داخل زمین شده است.

نورافکن تنها بازیکن سپاهان بوده که همراه با نفرات دیگر تیمش به داخل زمین نیامده و ترجیح داده به صورت انفرادی به زمین چمن برود که به این شکل با استقلالی ها و هم بازی های سابقش روبه رو نشود. این مساله با تعجب بازیکنان استقلال مواجه می شود و در ادامه نیز یک رفتار دیگر از او حساب بازیکنان استقلال را ناراحت می کند.

در حلقه اتحاد سپاهانی ها قبل از شروع بازی نورافکن با فریادهای بلند خواهان محکم بازی کردن هم تیمی هایش در سپاهان شده و بازیکنان استقلال نیز وقتی این رفتارهای ستاره سابق خود را دیدند قبل از شروع بازی ناراحت شدند و با عزم راسخ تری برای پیروزی گام برداشتند.

در جریان بازی هم که درگیری هایی میان نورافکن و استقلالی ها و به خصوص وریا غفوری پیش آمد و باقی ماجرا هم مشخص است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها