کد خبر : 47765

مجید نامجومطلق مربی تیم فوتبال استقلال وعده داد، سرمربی این تیم بعد از رویارویی با سپاهان حرف‌هایی شنیدنی را مطرح خواهد کرد.

به گزارش خبرورزشی، مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: آقای مجیدی به خاطر اینکه دوست داشت تمرکزش روی بازی باشد، در نشست خبری شرکت نکرد، اما قول داد بعد از بازی حرف‌های شنیدنی با اصحاب رسانه در میان بگذارد.

وی در ادامه افزود: قبل از هر چیزی برای امیر قلعه‌نویی از دوستان و هم‌بازی‌های سابق خودم آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم دوباره در میادین او را ببینیم. سپاهان تیم خوب و باکیفیتی است. بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند و قطعاً دیدار سختی با آنها خواهیم داشت. با توجه به اینکه بازی‌های ما فشرده است و بازی عقب‌افتاده را نیز برگزار کرده‌ایم، زمان کمی برای ریکاوری به نسبت سپاهان داشتیم، اما با انگیزه‌ای که بازیکنان دارند، قطعاً همه با تمرکز کافی وارد زمین می‌شوند. شناخت کاملی از سپاهان داریم و برنامه‌های تاکتیکی‌مان را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در دیداری سخت به موفقیت برسیم. با پیروزی در این دیدار می‌خواهیم تثبیت سهمیه را به حداکثر برسانیم و مثل سه بازی گذشته که مانند فینال بود، این دیدار نیز اهمیت زیادی دارد.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به عملکرد آبی‌پوشان در دو دیدار گذشته یادآور شد: در بحث مالکیت و خلق موقعیت عملکرد خوبی داشتیم و به جرأت می‌توانم بگویم در این دو بازی بالای هشت موقعیت نود درصد را از دست داده‌ایم که به عدم تمرکز بازیکنان‌مان برمی‌گردد. فردا دیداری است که در آن موقعیت کمتر خلق می‌شود و سعی می‌کنیم از موقعیت‌های‌مان بهترین استفاده را داشته باشیم و پیروز شویم.

نامجومطلق به مشکل حضور داریوش شجاعیان در لیست استقلال اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایطی که کرونا برای تیم‌های ما به وجود آورد، از فدراسیون و سازمان لیگ خواهش کردیم تا آنجایی که می‌توانند به تیم‌ها کمک کنند. در بحث شجاعیان خواهش کردیم شرایطی باشد که به تیم اضافه شود. ما به همراه فولاد خوزستان بیشترین درگیری را در بحث کرونا داشتیم و اوضاع به گونه‌ای شد که در هر بازی چند بازیکن‌مان در خدمت تیم نبودند. چند بازیکن خوب می‌شدند و دوباره چند بازیکن دچار مشکل می‌شدند. الان هم یکی از بازیکنان جوان‌مان تستش در تیم جوانان مثبت شده است. در این شرایط وظیفه سازمان و فدراسیون است که به تیم‌ها کمک کنند.

وی ادامه داد: شجاعیان بازیکنی جوان است و از مصدومیت برگشته. او تمرینات خوبی انجام می‌دهد. در سه روز گذشته به ما خبر رسید که می‌توانیم از داریوش استفاده کنیم، اما مجدداً اعلام کردند که نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. امیدوارم بحث استفاده از شجاعیان به بعد از بازی با سپاهان موکول نشود، چون می‌توانستیم در این بازی از او استفاده فنی کنیم. امیدوارم این مسئله ارتباطی به‌هم نداشته باشد. بازیکنان ما جسارت و توان فنی‌شان را صرف می‌کنند در بازی به نمایش بگذارند تا به موفقیت برسند. بچه‌ها واقف هستند که ۳۰ میلیون هوادار با پیروزی استقلال لبخند زده و با شکست اشک می‌ریزند. این مسئله انگیزه‌های ما را چند برابر می‌کند تا به موفقیت برسند.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره تأثیر عدم حضور امیر قلعه‌‌نویی روی نیمکت سپاهان گفت: قطعاً قلعه‌نویی مربی بزرگ و تأثیرگذاری است. او هر سال با تیم‌هایی که در اختیار داشته، به موفقیت رسیده است. قبل از هر چیزی برای دوست و هم‌بازی خودم در سالیان گذشته آرزوی موفقیت می‌کنم.

نامجومطلق در پاسخ به این سؤال که نتیجه بازی فردا چقدر در دیدار جام حذفی بین این دو تیم تأثیرگذار خواهد بود، گفت: پیش از دو دیدار گذشته، عرض کردم که شش فینال داریم و بر اساس هر بازی پیش می‌رویم و سپس به دیدار بعدی فکر می‌کنیم. تمرکزمان معطوف به بازی فرداست و سپس به دیدار جام حذفی فکر می‌کنیم.

وی در مورد اینکه استقلال در خارج از خانه بهتر نتیجه گرفته است، تصریح کرد: اگر نظرتان روی دو بازی گذشته در تهران باشد که باید بگویم در نیمه دوم بازی با تراکتور، تیم استقلال فوتبال بسیار خوب و روانی بازی کرد و دیدار با نساجی نیمه اول آن کامل‌ترین بازی‌های‌مان را انجام دادیم، اما در نیمه دوم دچار مشکلاتی شدیم. در دیدار با پارس جنوبی با وجود اینکه میهمان بودیم بچه‌های ما باهوش و مدبرانه کار کردند و اگر بازی را دیده باشید موقعیت‌های بی‌شماری از دست دادیم. فوتبال جایی نیست که بخواهید موقعیت‌ها را به راحتی از دست دهید و امیدوارم فردا این اتفاق نیفتد و بچه‌ها از کوچک‌ترین موقعیت‌ها استفاده کنند.

مربی تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه فوتبال ما بدون تماشاگر برگزار می‌شود و لذت فوتبال ما به حضور تماشاگر است. انگیزه‌‌ای که تماشاگر به تیم‌ها می‌دهد در تیمی مثل استقلال استقلال تأثیرگذار است. با توجه به اینکه بازی‌ها بدون تماشاگر خواهد بود، شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها