کد خبر : 47703

بازیکنان استقلال هم خوب می‌دانند که اگر مجیدی به هر دلیلی برود یک مربی خارجی نمی‌آید و آن‌ها فرهاد را با تمام ایراداتش به هر مربی ایرانی دیگر ترجیح می‌دهند.

به گزارش خبرورزشی، طی روز‌های گذشته شاهد حمایت بازیکنان اصلی استقلال از فرهاد مجیدی بودیم. آن‌ها چه در قالب مصاحبه و چه در فضای مجازی همه جوره از سرمربی تیم‌شان حمایت کرده و خواستار آن شدند که به فرهاد مجیدی فرصت داده شود. البته عده‌ای که بدبین هستند و معمولاً نیمه خالی لیوان را می‌بینند، مدعی هستند که این حمایت‌ها ظاهری است و بازیکن‌جماعت به وقتش پشت مربی را خالی می‌کند.

عده‌ای دیگر هم می‌گویند خود بازیکنان استقلال می‌دانند که فرهاد در پایان فصل رفتنی است و فقط همین چند بازی مهمان آنهاست به همین خاطر از او حمایت می‌کنند و ...

اما آن روی سکه چیست؟ فرهاد به هر شکلی که البته شاید تصورش ساده نباشد رابطه خوبی با بازیکنان برقرار کرده و یکی، دو بار سر مسائل مالی پشت آن‌ها ایستاده است. رابطه فرهاد با وریا، قایدی، دیاباته، علی کریمی، حسینی، ریگی و... خیلی خوب است و این قضیه را به راحتی می‌توان حس کرد.

مسئله مهمتر اینکه وزارت ورزش از پرسپولیس و استقلال خواسته فصل آینده مربی و بازیکن خارجی نگیرند و نهایتاً همین دیاباته، میلیچ، بشار و رادوشویچ را حفظ کنند. در این شرایط بازیکنان استقلال هم خوب می‌دانند که اگر مجیدی به هر دلیلی برود یک مربی خارجی نمی‌آید و آن‌ها فرهاد را با تمام ایراداتش به هر مربی ایرانی دیگر ترجیح می‌دهند.

آنچه مسلم است مجیدی باید در ۴ بازی آخر لیگ برتر و به خصوص در جام حذفی نتیجه بگیرد و لازم به یادآوری نیست که اصلاً نباید به سپاهان ببازد. آنچه هواداران استقلال را به ۲ بازی فوق‌العاده حساس و کلیدی مقابل سپاهان امیدوار می‌کند، همین است که بازیکنان تیم دوست ندارند مجیدی برکنار شود و جایش را به یک مربی ایرانی دیگر بدهد، ولی خب نکات نگران‌کننده هم برای استقلالی‌ها کم نیست؛ از افت محسوس وریا، قایدی و فرشید اسماعیلی گرفته تا ضعف آشکار خط دفاعی و عملکرد سینوسی حسینی. نقطه قوت سپاهان نسبت به استقلال می‌تواند خط دفاع اصفهانی‌ها و البته پیام نیازمند باشد (البته او هم کمی افت کرده) وگرنه در فاز هجومی اگر سپاهان کی‌روش و محمد محبی را دارد استقلال هم دیاباته و ارسلان مطهری و حتی مهدی قایدی را دارد که اگر شنبه‌شب آماده باشند مسلماً سپاهان را آزار خواهند داد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها