کد خبر : 47687

یک باشگاه ایرانی قصد دارد از سیاست بایرن‌مونیخ برای تضعیف رقیب استفاده کند. تیم پولدار مورد نظر در اولین اقدام خود به بشار رسن ستاره ناراضی خط میانی پرسپولیس برای یک فصل ۶۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده است!

به گزارش خبرورزشی، باشگاه بایرن‌مونیخ قهرمان تکراری فوتبال آلمان سیاست جالبی در خرید و جذب بازیکن دارد. آن‌ها ستاره‌های رقبا را می‌خرند تا حتی اگر خود نیازی به آن ستاره ندارند، حریف را تضعیف کرده باشند.

آن‌ها دو فصل گذشته ۴۱ میلیون یورو برای خرید زوله، وگنر، نبری و رودی هزینه کردند که سه تا از این بازیکنان از هوفنهایم خریده شدند. بایرن به نوعی در سال‌های اخیر همیشه ستارگان تیم‌های رقیب را خریده است. به‌طور مثال آن‌ها با خرید هوملس و لواندوفسکی عملاً دورتموند را تضعیف کردند و دو ستاره رقیب را به خدمت گرفتند. البته بایرن در سال‌های اخیر برخی از ستارگان بوندس‌لیگا را هم نتوانسته به خدمت بگیرد‌: دمبله (بارسلونا)، دبروینه (سیتی)، ژاکا (آرسنال)، گوندوغان (سیتی)، سانه (سیتی)، فیرمینو (لیورپول)، پریشیچ (اینتر)، مخیتاریان (یونایتد) و...

با این مقدمه نسبتاً بلند می‌خواستیم خبر بدهیم یک باشگاه ایرانی که در سال‌های اخیر مقهور قدرت پرسپولیس بوده، قصد دارد از سیاست بایرن‌مونیخ برای تضعیف رقیب استفاده کند. تیم پولدار مورد نظر در اولین اقدام خود به بشار رسن ستاره ناراضی خط میانی پرسپولیس برای یک فصل ۶۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده است!

یکی از مدیران قبلی پرسپولیس قرارداد ۲۲۰ هزار دلاری هافبک عراقی در فصل گذشته را ناگهان دو برابر کرد تا باشگاه پرسپولیس کار راحتی برای پرداخت پول این بازیکن نداشته باشد. در صورتی که قرار به ادامه همکاری طرفین باشد، طبیعتاً پرسپولیس باید به این ۴۴۰ هزار دلار درصدی اضافه کند تا بشار راضی به ماندن در این تیم شود و حالا که مدیران باشگاه در پرداخت قرارداد فعلی او به مشکل خورده‌اند، طبیعتاً کار راحتی برای نگه داشتن او نخواهند داشت و به نظر می‌رسد ماجرای جدایی رسن از پرسپولیس را باید حسابی جدی دانست. خود بشار رسن هم که نتوانسته همه مطالباتش از باشگاه را وصول کند بار‌ها اعلام کرده فصل آینده در پرسپولیس نخواهد ماند.

گفته می‌شود بشار رسن از کشور خودش عراق و لیگ ستارگان قطر پیشنهاد دارد، اما به نظر می‌رسد جدی‌ترین پیشنهاد این بازیکن تکنیکی از سمت رقیب پرسپولیس در لیگ برتر ایران باشد.

مهدی رسول‌پناه و باشگاه پرسپولیس که در تأمین قرارداد ۴۴۰ هزار دلاری بشار رسن با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده، به طور قطع و یقین نخواهند توانست ۶۰۰ هزار دلار به این هافبک عراقی پرداخت کنند. این در حالی است که رسن عراقی سرلیست درخواستی یحیی گل‌محمدی برای لیگ بیستم است و در آخرین جلسه خود با رسول‌پناه روی این موضوع تأکید زیادی داشته است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها