کد خبر : 47641

صفحه رسمی AFC دیاباته و علیپور را به ببرهای سرخابی ها تشبیه کرد.

به گزارش ورزش سه، از زمان حضور شیخ دیاباته در استقلال، این بازیکن پس از گلزنی به سمت سکوهای هواداران خودی می رفت و با دست هایی شبیه به پنجه های ببر، خوشحالیش را با تماشاگران تیمش تقسیم می کرد.

شادی منحصر بفرد و ویژه دیاباته با استقبال هواداران استقلال نیز همراه شد به نوعی که پس از هر گل شیخ، سکوهای آبی نیز به مانند دیاباته دست هایشان را به شکل پنجه ببر در می آوردند.

اما در دربی برگشت لیگ نوزدهم و پس از گلزنی علیپور، این بازیکن به مانند دیاباته پنجه هایش را به سمت تماشاگران استقلالی گرفت و به نوعی شادی شیخ را تکرار کرد و منجر به دریافت یک کارت زرد برای او شد چرا که این حرکت او به نظر بیژن حیدری داور مسابقه منجر به تحریک هواداران استقلال شده است. 

 

در طول آن دیدار، حواشی زیادی پیرامون شادی علیپور به سبک دیاباته پیش آمد و باعث عصبانیت شدید هواداران استقلال از علیپور گردید. به نحوی که او مجبور شد در بین دو نیمه بازی از هواداران استقلالعذرخواهی کند. علیپور در این خصوص گفت: «من اصلا کاری به هیچ بازیکنی ندارم. بعد از گلزنی به سمت دوربین‌ها رفتم و می‌خواستم خوشحالی کنم. چرا وقتی ادای شادی رونالدو را در می‌آورم کارت زرد نمی‌دهند؟ دیدم هواداران استقلال کوتاه نمی‌آیند و همینطور فحش می‌دهند و مجبور شدم بین دو نیمه عذرخواهی کنم. به هر حال فکر کنم وقتی فحش می‌دهند ما باید کوتاه بیاییم.»

 

حالا صفحه رسمی و فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار شادی دیاباته و علیپور آنها را به ببرهای استقلال و پرسپولیس تشبیه کرده و در توضیح این دو عکس نوشته: «امروز روز جهانی ببراست!»

 

 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها