کد خبر : 47590

یک باشگاه متمول و شهرستانی لیگ برتری که جزو مدعیان اصلی کسب سهمیه است، با پیشنهادی ۸ میلیارد تومانی باب مذاکره با هافبک عراقی سرخپوشان را باز کرده تا بتواند این بازیکن را به لیست خود اضافه کند.

به گزارش خبرورزشی، بشار رسن، بازیکن عراقی پرسپولیس که فصل بسیار خوبی را همراه سرخپوشان پشت‌سر گذاشته و در ۳ قهرمانی اخیر این تیم سهمی داشته، به خاطر مسائل مالی با مدیران باشگاه وارد جنگ شده است.

بدون تردید بازنده این نبرد، مدیران باشگاه هستند زیرا به بشار بدهکار بوده و باید هرچه زودتر با او تسویه کنند. هر قدر این زمان طولانی‌تر شود، مشکلات باشگاه هم افزایش پیدا می‌کند.

درست در همین روز‌ها که انتقادات بشار از پرسپولیسی‌ها بالا گرفته، خبر‌هایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه یک باشگاه متمول و شهرستانی لیگ برتری که جزو مدعیان اصلی کسب سهمیه است، با پیشنهادی ۸ میلیارد تومانی باب مذاکره با هافبک عراقی سرخپوشان را باز کرده تا بتواند این بازیکن را به لیست خود اضافه کند. آتش این مذاکرات به قدری داغ است که شاید شاهد جدایی زودهنگام بشار از پرسپولیس باشیم. هر بازیکنی نمی‌تواند از چنین پیشنهادی عبور کند به خصوص که پول این باشگاه، دلار نقد است!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها