کد خبر : 47411

پس از اظهارات مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در خصوص اقدامات او برای بازگشت استراماچونی به استقلال چند نکته ابهام‌آمیز وجود دارد.

به گزارش پارس فوتبال  ،با وجود اینکه هنوز چند ماه از جدایی آندره‌آ استراماچونی از استقلال می‌گذرد، هنوز بحث‌های زیادی درباره علت جدایی این مربی مطرح می‌شود و هواداران و برخی پیشکسوتان استقلال وزارت ورزش و جوانان را عامل سهل‌انگاری برای رفتن مرد ایتالیایی می‌دانند.

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان پنجشنبه گذشته جلسه‌ای را با علی جباری پیشکسوت استقلال و یکی از منتقدان اصلی‌اش برگزار کرد. سلطانی‌فر در این جلسه در خصوص ابهامات مطرح شده توسط جباری در حمایت از پرسپولیس گفت:

اگر برای حل مشکلات پرسپولیس با تیم ترکیه‌ای رایزنی کردیم، برای پرداخت پول استراماچونی شخصا روز جمعه از بانک مرکزی خواستم که با ضمانت خودم پول را به حساب این مربی واریز کنند و از اسماعیل خلیل‌‌زاده (سرپرست وقت باشگاه استقلال) خواستم که در خصوص درخواست ۱۱ بندی استراماچونی همکاری کنند.

اظهار نظر وزیر ورزش درباره موضوع مطرح شده، چند نکته دارد، نخست اینکه چرا مدیرعامل وقت باشگاه استقلال را به دلیل سهل‌انگاری در پرداخت پول استراماچونی را بازخواست نکرد، مدیری که خودش انتخاب کرده بود.

نکته دوم این است که وقتی استراماچونی ایران را ترک کرد، خلیل‌‌زاده طبق پیگیری‌ها شخصا از طریق رایزنی‌ها مبلغ پول قرارداد سرمربی ایتالیایی را فراهم کرد تا این پول به حساب شخص استراماچونی واریز شود.

سومین نکته این است که چرا خلیل‌‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه پاسخی به اظهارات وزیر ورزش نمی‌دهد که آیا با ضمانت او پول به حساب استراماچونی واریز شد یا شخص وزیر ورزش.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در حالی این روزها سکوت کرده که چند هفته پیش قرار بود میهمان برنامه فوتبال برتر باشد که مجری این برنامه او را در رابطه با اتفاقات جدایی استراماچونی و دیگر مسائل باشگاه استقلال جعبه سیاه این باشگاه خطاب قرار داد.

بهتر است خلیل‌‌زاده که ظاهرا از برخی اتفاقات رخ داده ناراحت است، به اصحاب رسانه‌ها توضیح دهد که چه چیزهایی می‌داند که او را جعبه سیاه استقلال می‌دانند. آیا سکوت فردی که درباره مسائل مختلف باشگاه به قول خودش شفاف صحبت می‌کرد، علت خاصی دارد؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها