کد خبر : 47341

جوراب های سوراخ شده و طرح دار مدافع چپ استقلال این روزها یکی از نکات قابل توجه آبی های پایتخت است.

به گزارش ورزش سه، میلاد زکی پور یکی از خبرساز ترین بازیکنان دیدار استقلال و نساجی بود. مدافع چپ آبی ها که در دقیقه 90 مسابقه دیروز در یک صحنه مشکوک به پنالتی با بازیکن نساجی برخورد کرد و اعتقاد به پنالتی داشت به خاطر یک اتفاق دیگر هم مورد توجه قرار گرفته است.

زکی پور در چند بازی گذشته استقلال با جوراب های سوراخ شده و طرح دار وارد زمین می شود. او پشت جوراب های خود 3 سوراخ ایجاد می کند و با طرحی جالب روی آنها وارد زمین می شود که این مساله مورد توجه عکاسان و هواداران قرار گرفته است.

این در حالی است که در بازی های اروپایی نیز در گذشته مشاهده شده که برخی نفرات روی جوراب های ورزشی خود سوراخ هایی ایجاد می کنند و حالا زکی پور نیز به تبعیت از آنها چنین کاری را انجام داده است. اما دلیل این مساله چیست؟

زکی پور در پاسخ به پرسش خبرنگار "ورزش سه" درباره اقدامش عنوان کرد: «واقعیت این است که دوقلوهای پای من بزرگ است و جوراب های جدید باشگاه نیز جنس ضخیمی دارد. از این رو پشت پاهایم اذیت می شود و مجبورم آنها را سوراخ کنم.»

وی ادامه داد: «اگر این کار را نکنم پشت پاهایم دچار گرفتگی می شود و کاری که می کنم ربطی به خودنمایی و این مسائل ندارد. فقط به خاطر این است که از مصدومیت در امان بمانم و البته راحت تر بتوانم در زمین بازی کنم.»

 


زکی پور در پایان افزود: «در بازی های اروپایی نیز من خودم چندین بار دیده ام که بازیکنانی که دوقلوی بزرگی دارند جوراب هایشان را سوراخ می کنند و کار من هم به همین دلیل است.»

 
ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها