کد خبر : 47291

هیجان انگیز ترین قسمت ترکیب استقلال مقابل نساجی شکل گرفتن دوباره مثلث آتشین در خط حمله است؛ جایی که مطهری، دیاباته و قائدی همزمان در ترکیب هستند.

به گزارش ورزش سه، استقلال در شرایطی پنجشنبه شب مقابل نساجی مازندران به میدان می رود که فرهاد مجیدی از تغییر سیستم تیمش به 3-3-4 در بازی با صنعت نفت آبادان خاطره خوبی دارد و یک برد شیرین به دست آورده و حالا که مهاجمانش به آمادگی گذشته برگشته اند، احتمالا همان سیستم را در بازی پیش رو نیز تکرار خواهد کرد. البته او مجبور خواهد بود تغییراتی را در بین نفرات ایجاد کند، تغییراتی که به قدرت هرچه بیشتر استقلال اضافه خواهد کرد.

دروازه بان استقلال در بازی با نساجی همچون دیدارهای قبلی سیدحسین حسینی است. حسینی که دو کلین شیت متوالی را ثبت کرده و در بازی با نفت آبادان هم فرم ایده آل خود را به نمایش گذاشت حالا امید دارد در کلین شیت بار دیگر هت تریک کند.

خط دفاعی پرتغییرترین قسمت ترکیب استقلال نسبت به مسابقه قبلی خواهد بود. در سیستم 4 دفاعه فرهاد مجیدی دو مهره اثرگذارش یعنی سیاوش یزدانی و عارف غلامی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارد و محمددانشگر دیگر مدافع وسط خود را نیز به دلیل بی انضباطی کنار گذاشته است. در این شرایط در قلب دفاع روزبه چشمی باتجربه حضور دارد ودر کنار او سرمربی آبی ها مجبور است از یک بازیکن جوان استفاده کند. بازیکنی که احتمالا شاهین طاهرخانی خواهد بود. طاهرخانی در دقایق پایانی دیدار با نفت آبادان نیز برای حفظ نتیجه به زمین رفت. 

وریا غفوری بعد از غیبت در ترکیب اصلی دو بازی گذشته حالا شرایط بدنی خوبش را به دست آورده و در سمت راست خط دفاعی بازی خواهد کرد تا آرش داجلیری جوان نیمکت نشین شود. میلاد زکی پور نیز همچون بازی های قبل دفاع چپ آبی ها خواهد بود.

در خط هافبک خبر خوب برای آبی ها بازگشت مسعود ریگی است. ریگی که مقابل نفت به دلیل محرومیت بازی نکرد و جایش را به آرش رضاوند داد حالا به ترکیب برمی گردد و در کنار علی کریمی و فرشید اسماعیلی خط هافبک آبی ها را تشکیل خواهند داد. البته یک احتمال هم درباره خط هافبک شنیده می شود که به بازی کردن بازیکن جوانی به نام فردین رابط است. در این خصوص احتمال دارد مجیدی در ادامه جوانگرایی هایش اینبار در خط هافبک یک بازیکن ناشناخته را به زمین بفرستد.

هیجان انگیز ترین بخش ترکیب استقلال هم به خط حمله برمی گردد. جایی که شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و مهدی قائدی مثلث آتشین آبی ها بعد از مدت ها در کنار یکدیگر به میدان خواهند رفت و سعی خواهند کرد تعداد گل های زده شان را افزایش بدهند.

نکته قابل توجه درباره استقلال این است که به غیر از خط دفاعی دست فرهاد مجیدی نسبت به بازی های گذشته بسیار بازتر شده و او می تواند تیمش را با ارنج دلخواه تری به میدان بفرستد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی:

سیدحسین حسینی، شاهین طاهرخانی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، مسعود ریگی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری، مهدی قائدی و شیخ دیاباته.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها