کد خبر : 47281

در مسابقه ای که احتمالا منجر به قهرمانی شاگردان یحیی گل محمدی خواهد شد، دوباره سیدجلال جلوتر از دیگر بازیکنان و به عنوان مرد نخست وارد زمین خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، هشت قهرمانی در لیگ ایران افتخاری است که از بین تیم های باشگاهی تنها پرسپولیس و استقلال به آن دست یافته اند اما سیدجلال حسینی به تنهایی توانسته 8 قهرمانی را تجربه کند تا با اختلاف پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر ایران باشد. حالا با فتح لیگ نوزدهم، تنها جام های لیگ برتری او با پرسپولیس از سپاهان بیشتر خواهد شد و سرخ ها با قاطعیت می‌توانند سیدجلال را در زمره پیشکسوتان خود قرار دهند و در آینده از وی به عنوان کاپیتانی پرافتخار یاد کنند.

البته افتخارات متعدد تنها چیزی نیست که از سیدجلال به یادگار خواهد ماند. دو دهه حضور مستمر در سطح بالای فوتبال ایران نشان‌دهنده سبک زندگی شخصی و فوتبالی کسی است که در تمرینات همیشه عملکرد خوبی داشته و پس از تمرین نیز به شکلی وقت خود را سپری کرده که حالا در دهه چهارم زندگی کیفیت بالا و آمادگی بدنی بالایی را هم دارد. شاید یکی از عوامل دیگری که سبب شده حسینی به 8 قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی، 3 سوپرجام و شش عنوان برترین مدافع فصل برسد، انگیزه بالایی است که او همیشه داشته است.

به هر حال سیدجلال دوباره در بازی قهرمانی پرسپولیس جلوتر از دیگر بازیکنان وارد زمین خواهد شد. او که هفدهمین حضور فیکس در ترکیب سرخپوشان را تجربه می‌کند، به زعم همبازیانش نقش پررنگی در این پوکر قهرمانی داشته و شاید تداوم حضورش در جمع سرخپوشان منجر به ادامه این روند موفقیت آمیز برای پرسپولیسی ها شود.

او که در غیاب شجاع باید با کنعانی زادگان زوج خط دفاعی را تشکیل دهد، در دو بازی اخیر یکی از علل کلین شیت پرسپولیسی ها بود و باید دید این بار در مسجدسلیمان عامل هفدهمین کلین شیت فصل پرسپولیسی ها خواهد شد یا نه؟

ارسال نظر

دیگر رسانه ها