کد خبر : 47243

از زمانی که شایعه حضور احسان حاج‌صفی در استقلال منتشر شده تا به حال شاهد حساسیت شدید هواداران پرسپولیس در فضای مجازی نسبت به این ماجرا هستیم.

به گزارش خبرورزشی، چند روز پیش خبر جالبی به دست خبرنگاران رسید مبنی بر اینکه احسان حاج‌صفی در یک گفتگو و گپ دوستانه با هروویه میلیچ بازیکن استقلال، اعلام کرده فصل آینده با مربی جدیدی به جمع آبی‌پوشان اضافه خواهد شد و قصد ترک تراکتور را دارد.

البته مدیرعامل باشگاه تراکتور با تکذیب این خبر اعلام کرد از جمع بازیکنان سرشناس تیم هیچ‌یک از تراکتور جدا نمی‌شوند و این مسائل فقط شایعه است، اما از آنجا که میلیچ و حاج‌صفی در باشگاه المپیاکوس یونان با یکدیگر همبازی بودند، ماجرا پیچیده و البته عجیب شد.

از زمانی که این شایعه منتشر شده تا به حال شاهد حساسیت شدید هواداران پرسپولیس در فضای مجازی نسبت به این ماجرا هستیم. آن‌ها اعتقاد دارند اگر قرار است کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان از تراکتور جدا شود، مدیران باشگاه پرسپولیس باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا این بازیکن را جذب تیم خود کنند.

در غیر این صورت حاج‌صفی می‌تواند فصل آینده کنار مهدی قایدی، امیرارسلان مطهری، شیخ دیاباته، هروویه میلیچ، وریا غفوری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی و... یکی دیگر از ستاره‌های آبی‌پوشان شود و کار را برای پرسپولیسی‌ها سخت کند، اما اگر باشگاه خیلی زود وارد عمل شده و حاج‌صفی باتجربه را جذب کند، نه تنها خط میانی خود را قدرتمند می‌سازد بلکه در نقل و انتقالات مقابل استقلال یک پیروزی دیگر به دست می‌آورد. با این کار آبی‌ها تضعیف می‌شوند و تیم یحیی برای فصل آینده قدرتمند خواهد شد. حال باید دید آیا حاج‌صفی می‌خواهد از تراکتور جدا شود یا این موضوع به طور کلی شایعه است. شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه احسان مانند چند فوتبالیست حرفه‌ای دیگر در باشگاه تراکتور قرارداد دلاری دارد و مشخصاً باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال توانایی پرداخت قرارداد بر مبنای دلار به این بازیکن را ندارند که اگر این‌طور بود برای فصل آینده می‌توانستند بازیکنان خارجی از لیگ‌های دیگر جذب کنند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها