کد خبر : 47170

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به وضعیت بازار امروز گفت: انتظار می‌رود بازار فردا، تحت تاثیر جهش امروز شاخص و نوسانات منفی دلار قرار بگیرد و در نتیجه نیمه اول بازار پرعرضه باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شاخص کل طی معاملات امروز رشد تاریخی دیگری را به ثبت رساند و با حدود ۶۰ هزار واحد افزایش توانست ابرکانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی را نیز پشت سربگذارد.

در خصوص روند بازار فردا نیز، سلمان نصیرزاده تحلیلگر بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: انتظار می‌رود بازار فردا، تحت تاثیر جهش امروز شاخص و نوسانات منفی دلار قرار بگیرد و در نتیجه نیمه اول بازار پرعرضه باشد.

وی ادامه داد: همچنین توقف نمادهای موثر بر شاخص و انتشار گزارش‌های سه ماهه می‌تواند سبب ایجاد چند دستگی در روند معاملات شود، برای نمونه انتشار گزارشات شرکت‌های پالایشی با زیان ناخالص مواجه شده که می‌تواند در روند تقاضای سهام این گروه اختلال ایجاد کند.

این کارشناس بازار سرمایه در انتها خاطرنشان کرد: روند نرخ ارز و رفتار جریان پول همچنان می‌تواند مهمترین عامل در تعیین رفتار بازار باشد، در هر حال با توجه به اطلاعات امروز، بازار فردا پرعرضه خواهد بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها