کد خبر : 47164

حاج صفی بهترین و سه بازیکن از پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر در میان ۱۰ بازیکن برتر لیگ پس از شروع دوباره مسابقات وجود دارند تا این تیم در این آمار نیز تیم برتر مسابقات باشد.

به گزارش پارس فوتبال ، صدر این لیست اما به احسان حاج صفی اختصاص دارد که ستاره تیمش در دیدار حساس هفته بیست و پنجم برابر سپاهان بود و در دیدار برابر صنعت نفت پس از شکست تلخ مقابل نساجی مازندران در شروع مسابقات نیز زننده دو گل تیمش در پیروزی ۲ بر صفر برابر آبادانی ها شد تا هر دو پیروزی قرمزهای آذربایجانی با زدن ۳ گل و ارسال یک پاس گل تا حد زیادی به نام این بازیکن ثبت شده باشد.

به تازگی خبرهایی حاکی از استقلالی شدن احسان حاج صفی به گوش می رسد که البته تراکتور اعلام کرده است احسان حاج صفی را به استقلال نمی فروشد.

یکی از نکات جالب در این لیست رشد محسوس عملکرد سیامک نعمتی ستاره پرسپولیس است که نمایش خوبی نسبت به هفته های ابتدایی لیگ نوزدهم ارائه می دهد و تک گل پیروزی بخش برابر فولادخوزستان نیز حرکت در عرض و شوت او به دست آمد تا این بازیکن به فهرست دومین بازیکن اثربخش لیگ برسد.

البته در هر فهرستی از بازیکنان برتر این فصل چه در دوران پیش از شیوع ویروس کرونا و چه پس از آن نمی توان نام مهدی ترابی را قلم گرفت؛ بازیکنی که به تنهایی هفت مرتبه گل های سه امتیازی برای تیمش ثبت کرده و از این حیث بهترین بازیکن لیگ به شمار می رود. او در شروع دوباره مسابقات نیز دو گل سه امتیازی مقابل ماشین سازی و شاهین بوشهر به آمار خود اضافه کرد.

از دیگر نام های این لیست می توان به دو نام از تیم فوتبال سپاهان یعنی حسینی و سروش رفیعی اشاره کرد که علیرغم نتایج نه چندان خوب طلایی پوشان توانسته اند خودشان را به لیست ۱۰ نفر برتر لیگ برتر در چهار هفته اخیر برسانند.

 

به تازگی خبرهایی حاکی از استقلالی شدن احسان حاج صفی به گوش می رسد که البته تراکتور اعلام کرده است احسان حاج صفی را به استقلال نمی فروشد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها