کد خبر : 47116

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اصلاحات بخشنامه نظام رتبه‌بندی معلمان را اعلام کرد که تغییراتی در فوق‌العاده‌ای مستمر ایجاد شد.

 به گزارش تسنیم، به استناد اصل یکصدوسی‌وهشتم قانون اساسی و با تصویب هیئت دولت، از سوی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اصلاحات مصوبات نظام رتبه‌بندی معلمان، به لحاظ اشتباهات تحریری، به شرح ذیل اعلام شد:

در ماده ( 4) عبارت"، ماده (66) و بند (5 ) ماده (68)" به عبارت "و بند (10) ماده ( 68)" و عبارت "مواد (6) و(7 ) به عبارت ماده (6 )" اصلاح می‌شود.

مواد (6) و(7) حذف و متن زیر به‌عنوان ماده (6) تلقی و شماره مواد (8) و (9) به شماره (7 ) و(8) اصلاح می‌شود.

ماده (6) - جدول درصد حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های مستمر دوره ابتدایی و دوره متوسطه از تاریخ 1/1/99 به شرح زیر تعیین می‌شود.

 

نظام رتبه‌بندی معلمان , وزارت آموزش و پرورش ,

شایان‌ذکر است؛ به‌منظور ایجاد انگیزه برای معلمانی که بر اساس ضوابط و مقررات مربوط، آخرین طبقه و رتبه شغلی را اخذ نموده یا می‌نمایند؛ به ازای هرسال سابقه تجربی که بعد از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این تصویب­نامه کسب می‌کنند، مشروط براینکه امتیاز ارزیابی عملکرد سالانه آنان نیز کمتر از 90 درصد نباشد، مشمولان شاغل دوره ابتدایی و متوسطه به ترتیب از افزایش حقوق معادل 100 و 50 امتیاز ضربدر ضریب ریالی سالانه برخوردار می‌شوند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها