کد خبر : 47106

کامنت سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی پای پست مهاجم استقلال، با واکنش جالب هواداران استقلال مواجه شده است.

به گزارش پارس فوتبال ، مهمترین کامنت در آخرین پست اینستاگرامی ارسلان مطهری مربوط به سعید عزت‌اللهی است. او برای ارسلان یک ستاره و گل گذاشته و تا لحظه تنظیم این خبر، کامنت او ۸۳۷ لایک خورده است.

جدا از آنکه مطهری با قلب آبی به کامنت عزت‌اللهی جواب داده، بسیاری از کاربران صفحه مهاجم استقلال از هافبک تیم ملی خواسته‌اند تا فصل بعد به استقلال بیاید و در خط میانی این تیم بازی کند.

موضوع علاقه استقلال به جذب سعید عزت‌اللهی البته چیز جدیدی نیست و حتی استراماچونی هم این بازیکن را می‌خواست منتهی در شرایطی که نام هافبک سابق یوپن در تمام فهرستهای غیررسمی نفرات ورودی استقلال دیده شده، هنوز معلوم نیست که این بازیکن چه تصمیمی درباره فصل بعد خواهد گرفت.

گفته می‌شود او دوست دارد کماکان در خارج از کشور به بازی‌اش ادامه دهد و حتی امکان حضور او در لیگ ستارگان قطر هم وجود دارد و بازی در روستوف آخرین گزینه اوست. از طرف دیگر پولی که او و سایر لژیونرها با بازی در خارج از کشور دریافت می‌کنند، قطعا در لیگ برتر به حسابشان واریز نخواهد شد. منتهی تا زمانی که تیم جدید سعید مشخص نشود، گمانه‌زنی‌ها درباره آینده این بازیکن تمام نخواهد شد.

مهمترین کامنت در آخرین پست اینستاگرامی ارسلان مطهری مربوط به سعید عزت‌اللهی است. او برای ارسلان یک ستاره و گل گذاشته و تا لحظه تنظیم این خبر...

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها